سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

کلوب کدنویسی آکادمی یاسان کد مطلب : 7321 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

کلوب کدنویسی آکادمی یاسان

فرزند خود را به مهارت های اساسی مرتبط با تکنولوژی مجهز کنید تا استعدادهایش شکوفا شده و آینده ای موفق داشته باشد.​
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

قبولی در کنکور با رایان کلاس
توصیه می‌کنیم همایش‌های رایان کلاس، نکته و تست و ویدئوهای آموزشی موجود در سایت www.rayanclass.com را ببینید، در این پکیج آموزشی آنلاین با کنارهم قرار دادن اساتید برتر کنکور مجموعه‌ای کامل و عالی برای آموزش شما دانش‌آموزان عزیز فراهم کرده‌است.

. . . . . . . . . . . . .

کلوب کدنویسی چیست؟

کلوب کدنویسی آکادمی یاسان شبکه ای از دانش‌آموزان مدارس است که به علوم کامپیوتر علاقه‌مندند. هدف ما این است که با استفاده از تکنیک‎های تفکر کامپیوتری (Computational Thinking) مهارت‌های مرتبط با حل مسئله و تصمیم گیری نسل آینده‌ی کشورمان را تقویت کنیم.

در کلوب کدنویسی چه کاری انجام می دهیم؟

ما معتقدیم که همه دانش آموزان باید به سهولت به آموزش‌های کدنویسی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند. فرقی نمی کند که در آینده برنامه‌نویس باشند، یک پزشک یا هر رشته و تخصص دیگر، کد نویسی باعث می شود تا قدرت تصمیم‌گیری، حل مسئله و تفکر منطقی افراد تقویت شده و در عرصه‌های مختلف زندگی که مملو از شرایط مختلف تصمیم گیریست منطقی عمل کنند.

کلوب کدنویسی چگونه کار می کند؟

بچه‌ها در کلوب کدنویسی در فضای مجازی و حضوری (Blended Learning) با مسائل مختلفی از جمله ساخت بازی، حل مسائل رباتیک و … مواجه می‌شوند. برای حل این مسائل با یکدیگر تبادل نظر و هم فکری می‌کنند. توسط اپلیکیشن‌های خاص روی موبایل یا تبلت خود سوالات خود را مطرح کرده و به سوالات دیگران پاسخ می‌دهند. هر هفته از طریق اینترنت در جلسات علمی آنلاین شرکت می‌کنند و هر ماه در همایش‌های حضوری گرد هم جمع شده و دستاوردهای خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند و اینگونه مهارتهای حل مسئله، تعاملات اجتماعی، و تصمیم گیری خود را ارتقاء می‌دهند. در این مسیر مربیانی دلسوز همراه با بچه‌ها به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی، آنان را همراهی کرده در مسیر یادگیری درست هدایت می‌کنند.

مربیان کلوب کدنویسی

مربیان، پایه و اساس کلوب کدنویسی در دستیابی دانش‌آموزانمان به موفقیت هستند. مربیان در کلوب کدنویسی با استفاده از روش های آموزشی بسیار متفاوت با مدل‎های سنتی آموزش در مدارس دانش آموزان را هدایت می کنند. این روش ها عبارتند از ارتباط و راهنمایی های آنلاین، تماس های تلفنی و پیام های متنی. مربیان در روزهای شنبه تا جمعه و از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر برای هدایت دانش‎آموزان آماده‌ی هدایت و راهنمایی دانش‌آموزان هستند. فعالیت‌های روزانه‌ی مربیان شامل پاسخ به پرسش‌های آنلاین، ارزیابی پروژه های اعضاء، تماس های تلفنی با خانواده‌ها و دانش‌آموزان یا حتی آموزش در کلاس‌های آنلاین می‌باشد و برای این فعالیت‌ها مربیان زمان زیادی را به استراحت، جلسات هم فکری و تحقیق و مطالعه می‌گذرانند. بنابراین مربیان کلوب کدنویسی با انعطاف پذیری بسیار بیشتر از معلمان کلاس‌های سنتی مدارس امکان برنامه‌ریزی برای ارتباط، هدایت و رفع نیازهای دانش آموزان را دارند و از تجربه‌ی آموزش، برقراری ارتباط و رفع اشکال فرد به فرد با دانش‌آموزان که در این سیستم برای آنها فراهم شده است لذت می برند.

برای ارتباط با یاسان می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

تلفن: 91070312 - 021

ایمیل: info@yasanacademy.ir

آدرس: خیابان آزادی - نرسیده به میدان آزادی خیابان حبیب‌الله - نبش کوچه جهانشاهی پلاک 2

 

کلوب کدنویسی آکادمی یاسان


منبع: آکادمی یاساننظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1536 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه سما4  class=
رایان کلاس  class=
مدرسه مهرماندگار  class=
مدرسه سما (مجتمع)  class=

کلوب کدنویسی آکادمی یاسان

فرزند خود را به مهارت های اساسی مرتبط با تکنولوژی مجهز کنید تا استعدادهایش شکوفا شده و آینده ای موفق داشته باشد.​