سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ثبت‌نام آزمون سراسری سال 1403 به‌زودی آغاز می‌شود کد مطلب : 14485 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

ثبت‌نام آزمون سراسری سال 1403 به‌زودی آغاز می‌شود

ثبت‌نام آزمون سراسری سال 1403 از روز پنجم آذرماه آغاز می‌شود و تاثیر سوابق تحصیلی در نظام آموزشی سالی واحدی «قطعی» است.
تاریخ خبر 1402/08/21

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، ثبت‌نام آزمون سراسری سال 1403 از روز پنجم آذرماه آغاز می‌شود و تاثیر سوابق تحصیلی در پذیرش متقاضیان ورود به آموزش‌عالی در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ شامل نتایج آزمون‌های نهایی دروس عمومی و تخصصی پایه دوازدهم در نظام آموزشی ۳-۳-۶ و دیپلم و پیش دانشگاهی در نظام آموزشی سالی واحدی «قطعی» است.

علی صدر، سرپرست معاونت آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این مطلب به پانا گفت: نوبت اول آزمون سراسری و آزمون پذیرش اختصاصی دانشجو - معلم در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی در سال ۱۴۰۳از یکشنبه 5 آذرماه آغاز می‌شود و مهلت ثبت‌نام تا روز 11 آذرماه ادامه دارد.»

وی خاطرنشان کرد:‌ «نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود.»

به گفته وی، در آزمون سراسری سال 1403 سهم نمره کل سابقه تحصیلی پایه دوازدهم نظام ۳-۳-۶ در گروه‌های آزمایشی اصلی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ به میزان ۵۰ درصد با تأثیر قطعی است و دروس عمومی آزمون نیز همچون آزمون سراسری امسال از طریق سوابق تحصیلی اعمال می‌شود.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1238 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم