سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

انتشار اخبار شما در رسانه دیجیتال تیزلند کد مطلب : 13200 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

انتشار اخبار شما در رسانه دیجیتال تیزلند

رسانۀ دیجیتال تیزلند انتشار رپورتاژ خبری را برای موسسات آموزشی و ناشران با شرایط ویژه آسان کرده است؛ در ادامه فواید، شرایط و هزینۀ انتشار متون خبری برای این مراکز را توضیح می‌دهیم.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

 

 انتشار رپورتاژآگهی موسسات آموزشی در تیزلند

 

 

یکی از اقداماتی که موسسات آموزشی، انتشارات مختلف و مدرسان می‌توانند در راستای معرفی و برندینگ خود انجام دهند، دادن رپورتاژ آگهی به رسانه‌های مرتبط به حوزۀ فعالیت خود مانند رسانه دیجیتال تیزلند است. رسانۀ دیجیتال تیزلند هم در این راستا امکان انتشار متون خبری موسسات مرتبط با مخاطب خود را مهیا کرده است.

 

فواید رپورتاژآگهی برای موسسات آموزشی و ناشران

 تمرکز روی بحث روابط عمومی و معرفی خدمات در قالب متن خبری یا همان رپورتاژآگهی، یکی از بخش‌های مهم در فعالیت‌های بازاریابی خدمات آموزشی در مقاطع مختلف برای موسسات آموزشی و انتشارات کتاب‌های درسی و کمک‌درسی مختلف است. علاوه بر اینکه رپورتاژ خبری روی موضوع برندینگ و بازاریابی موسسات آموزشی به‌طور خاص تاثیرگذار است، روی سئو سایت آموزشگاه‌ها نیز به دلیل گرفتن بک‌لینک تاثیر مثبت دارد.

آموزشگاه‌ها می‌توانند در زمینه موضوعاتی مانند موارد زیر تبلیغات متنی خود را قالب متن خبری ارائه کنند:

  • ویژگی‌ها و مزایای شرکت در کلاس‌های مختلف آموزشی
  • معرفی کلاس‌ها یا دوره‌های جدید
  • معرفی مدرسان مطرح و برگزیده
  • خدمات و محصولات کمک‌آموزشی

و بسیار موارد دیگر

البته نکتۀ قابل توجه پیدا کردن رسانه‌ای است که در درجه اول مخاطب بالایی داشته باشد و در درجه دوم مخاطب آن با مخاطب هدف شما یکی باشد. تیزلند این بستر را فراهم کرده تا بتوانید در این رسانۀ پربازدید متون خبری خود را منتشر کنید.

 

 https://360x.ir/tizland.ir/ads/1401/baner/tablighat.gif

 

شرایط انتشار رپورتاژآگهی در تیزلند

برای انتشار متن خبری در تیزلند کافی است ابتدا با واحد فروش ما ارتباط برقرار کنید تا هر دو طرف مفید بودن این همکاری را بررسی کنند؛ سپس متن آگهی خود را بفرستید. البته لازم به ذکر است که هزینۀ انتشار رپورتاژآگهی در تیزلند با یک‌ بک‌لینک در حال حاضر 3 میلیون تومان و به‌ازای هر بک‌لینک اضافی یک میلیون تومان به هزیۀ این سفارش افزوده می‌شود.

 

 راه‌های ارتباطی با تیزلند

 نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1576 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته دبیرستان
علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم