سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری وبینارهای رایگان مشاوره ای ویژۀ مدارس کد مطلب : 8753 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری وبینارهای رایگان مشاوره ای ویژۀ مدارس

اگر مدیر مدرسه، یا از دانش آموزان و اولیای مدرسه هستید و به وبینارهای رایگان مشاوره ای علاقه دارید حتما این خبر را بخوانید.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 168 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

آموزش و تدریس آنلاین یکی از چالش های اصلی مدارس، والدین و البته دانش آموزان است، اینکه چطور به دانش آموزان در برنامه ریزی کمک کرد و از طرفی چطور آن ها را با نحوۀ درس خواندن و تکنیک های مدیریت زمان، هنگامی که بیشتر وقت خود را در منزل هستند آشنا کرد؟

 

سرزمین تیزهوش ها با همکاری مرکز هدایت و پیشرفت تحصیلی میم به همراه مشاوران مجرب اقدام به برگزاری وبینارهای مشاوره ای و آموزشی ویژۀ مدارس کرده است. این وبینارها با موضوعات متنوعی از جمله برنامه ریزی، تکنیک های یادگیری، مدیریت زمان،  انتخاب رشته و سایر موضوعات مشاوره ای با توجه به نیاز دانش آموزان برای تمام پایه های تحصیلی برگزار می شوند.

 

اگر مدیر مدرسه یا از دانش آموزان و اولیای مدرسه هستید و تمایل دارید که در مدرسه خود وبینار مشاوره ای برگزار کنید، می توانید با مسئولین سایت تیزلند در ساعات اداری با شماره %TELSCH% تماس بگیرید و یا در ساعات غیر اداری فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


 

 


 

 

نمونه وبینارهای برگزار شده را از لینک های زیر مشاهده کنید:

وبینار رایگان چرا برنامه های درسی شکست می خورند؟

وبینار رایگان چگونه بی دقتی در آزمون را کاهش دهیم؟

 

   1. چطور می‌توانیم در مدرسه خود وبینار آنلاین مشاوره‌ای برای دانش‌آموزان برگزار کنیم؟
  2. درخواست وبینار مشاوره‌ای رایگان را چگونه ثبت کنم؟
  1. چطور می‌توانیم در مدرسه خود وبینار آنلاین مشاوره‌ای برای دانش‌آموزان برگزار کنیم؟    تیزلند و سایت مشاوره‌ای میم در یک همکاری مشترک، وبینارهای آموزشی و مشاوره‌ای را برای مدرسه شما به رایگان انجام می‌دهند. اطلاعات بیشتر را از اینجا بخوانید.
  2. درخواست وبینار مشاوره‌ای رایگان را چگونه ثبت کنم؟    در تایم‌ اداری با شماره 88996317 داخلی 528 تماس بگیرید و یا اینجا کلیک کنید و فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید.

منبع: سایت مشاوره تحصیلی میمنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1488 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

هوپا اکادمی  class=
نمونه سوال های تیزلند  class=

برگزاری وبینارهای رایگان مشاوره ای ویژۀ مدارس

اگر مدیر مدرسه، یا از دانش آموزان و اولیای مدرسه هستید و به وبینارهای رایگان مشاوره ای علاقه دارید حتما این خبر را بخوانید.