سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری وبینار استعداد تحلیلی تیزهوشان ششم به هفتم در تیزلند کد مطلب : 11202 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری وبینار استعداد تحلیلی تیزهوشان ششم به هفتم در تیزلند

وبینار آموزش تست‌ هوش، ویژه تیزهوشان ششم به هفتم در تیزلند با همکاری مؤلف کتاب هوش کرک و دیل در تاریخ 15 بهمن 1400 برگزار می‌شود.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

با توجه به تغییرات فراوانی که در سال‌های گذشته برای آزمون‌های ورودی تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم اعمال شده است، داوطلبان آزمون مدارس سمپاد برای ورود به این مدارس در پایه هفتم باید آزمونی بدهند که تنها بر پایۀ تست هوش و استعداد تحلیلی است. این مسئله سبب شده تا بسیاری از والدین، معلم‌ها و دانش‌آموزان به‌دنبال راه‌های موثر برای آمادگی بیشتر دانش‌آموزان پایه پنجم و ششم برای حل تست‌های هوش و موفقیت در این آزمون باشند. ما در تیزلند با همراهی آقای عاصف ساعی (مؤلف کتاب هوش کرک و دیل) سعی کردیم با برگزاری وبیناری با هدف آموزش نحوه حل تست‌های هوش به داوطب‌های آزمون تیزهوشان ششم کمک کنیم؛ برای ادامه توضیحات، همراه ما باشید.

 ثبت‌نام در وبینار حل تمرین تست هوش ششم به هفتم

وبینار حل تمرین تست هوش و استعداد تحلیلی با تدریس آقای عاصف ساعی (یکی از مؤلفین کتاب هوش کرک و دیل) روز جمعه 15 بهمن‌ماه 1400 به‌صورت کاملا رایگان برگزار شد. هدف از برگزاری آن و آنچه که در انتظار دانش‌آموز است، حل تمرین و تست‌های هوش برگزیده مطابق با آزمون‌های اخیر‌ تیزهوشان ششم به هفتم براساس کتاب هوش کرک و دیل است.

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

دانش‌آموزان پایه پنجم و ششم داوطلب آزمون تیزهوشان

نحوه ثبت‌نام به چه شکل است؟

با کلیک بر لینک فرم ثبت‌نام را پر کرده و منتظر باشید تا پیام حاوی لینک ورود به پنل کلاس، قبل از فرارسیدن زمان آن برای شما ارسال شود.

 

 

 

 

 نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1478 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات


آکادمی هوپا کلیک کنید
فرصت دیده شدن مدارس تهران