سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

. . . . . . . . . . . . .

 ثبت‌نام وبینار راهنمای انتخاب رشته دانشگاه 1402

 

ثبت‌نام وبینار راهنمای انتخاب رشته دانشگاه 1402

 

 قطعا انتخاب رشته دانشگاه یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها در طول زندگی هر فرد است. به‌خصوص امسال که کنکور سراسری با تغییرات زیادی مثل دومرحله‌ای شدن و تاثیر بیشتر سوابق تحصیلی همراه بوده و این مسئله روی روند انتخاب رشته هم تاثیر زیادی گذاشته است.

به‌خاطر همین، رسانۀ دیجیتال تیزلند با همکاری یکی از بهترین مشاوران تحصیلی و کنکور (خانم گلنار اسدی) وبیناری ترتیب‌ داده تا همراه داوطلبان ورود به دانشگاه در این روزهای حساس تصمیم‌گیری و اولویت‌بندی رشته‌ها باشیم. همچنین حضور رتبه‌های برتر برای شناخت دقیق‌تر دانشگاه‌ها و رشته‌ها چراغ راهنمای شما در این وبینار خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت‌نام وبینار راهنمای انتخاب رشته دانشگاه 1402، ادامۀ مطلب را بخوانید:

 

سرفصل‌های وبینار انتخا‌ب ‌رشته

  • تحلیل کارنامه کنکور
  • مراحل انتخاب رشته اصولی
  • مکانیسم گزینش
  • رنکینگ دانشگاه‌ها
  • اولویت‌بندی ارزش مدرک دانشگاه‌ها
  • حدود شهریۀ دانشگاه‌ها
  • آشنایی با خطاهای جبران‌ناپذیر انتخاب رشته

 

مخاطب وبینار انتخاب رشته 1402

داوطلبان انتخاب رشته کنکور 1402 از تمامی گروه‌های آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر، زبان و...

 

میزبان و میهمانان وبینار انتخاب رشته 1402

این وبینار توسط رسانۀ دیجیتال تیزلند به کمک و همراهی خانم گلنار اسدی مشاور تحصیلی و کنکور برگزار می‌شود. همچنین از رتبه‌های برتر کنکور به‌عنوان میهمانان ویژه دعوت شده تا در کنار شما عزیزان داوطلب انتخاب رشته، باشند و از تجربیاتشان استفاده کنید.

 

زمان و نحوه ثبت‌نام وبینار انتخاب رشته 1402

وبینار « راهنمای انتخاب رشته دانشگاه 1402» روز یک‌شنبه 15 مرداد 1402  ساعت 5 بعدازظهر برگزار می‌شود و داوطلبان برای شرکت به‌صورت رایگان باید فرم زیر را پرکنند:

 

 

توجه کنید که با توجه به رایگان بودن وبینار، ظرفیت آن محدود است؛ پس تا قبل از بسته شدن فرم (شنبه 14 مرداد)، حتما اقدام کنید.