سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

لایو پرسش و پاسخ با موضوع چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟ کد مطلب : 8912 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

لایو پرسش و پاسخ با موضوع چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟

روش های قبولی در آزمون تیزهوشان یکی از دغدغه های دانش آموزان است. با پرسش ها و پاسخ های مشاوره ای در لایو سرزمین تیزهوش ها با ما همراه باشید.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 124 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

مدارس تیزهوشان یا سمپاد از جمله مدارسی هستند دانش‌آموزان توانمند و با استعداد تلاش بسیاری می‌کنند تا در این مدارس قبول شوند. از آنجایی‌که ساعات حضور و سطح آموزش در این مدارس بیشتر از مدارس عادی است، به تبع شرایط قبولی در آن‌ها نیز دشوارتر از مدارس دیگر است.

قبولی در مدارس تیزهوشان مستلزم قبولی در آزمونی است که سالانه در نقاط مختلف کشور در دو مقطع ششم و نهم برگزار می‌شود. به دلیل کیفیت و دقت برنامه‌های درسی ارائه شده در مدارس تیزهوشان، دانش‌آموزان و والدین علاقه بسیاری به قبولی و پذیرفته شدن در این مدارس دارند.

در همین راستا تصمیم گرفتیم دوشنبه 27 بهمن ماه ساعت 17 در یک لایو یک‌ ساعته با خانم اسدی «مشاور تحصیلی و مشاور کلوپ مادران تیزلند» در مورد مدارس تیزهوشان گپ‌وگفتگویی داشته باشیم. 

شما می‌توانید سوال‌های خود ازطریق لینک زیر با ما درمیان بگذارید.

 

برای ثبت پرسش کلیک کنید 

 

 نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1838 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

هوپا اکادمی  class=
نمونه سوال های تیزلند  class=

لایو پرسش و پاسخ با موضوع چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟

روش های قبولی در آزمون تیزهوشان یکی از دغدغه های دانش آموزان است. با پرسش ها و پاسخ های مشاوره ای در لایو سرزمین تیزهوش ها با ما همراه باشید.