سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

وبینار رایگان جمع بندی دروس عمومی کد مطلب : 8803 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

وبینار رایگان جمع بندی دروس عمومی

شما فکر کنید دروس عمومی تاثیر زیادی در نتیجه کنکور ایجاد نمی کند اما رتبه های برتر از اهمیت درصدهای دروس عمومی غافل نمی شوند. ما در این وبینار به شما کمک می کنیم که زودتر از بقیه دروس عمومی رو جمع بندی کنید و به نتیجه برسید.برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 154 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

بینار جمع‌بندی دروس عمومی در تاریخ 30 دی ماه برگزار شده‌است اما می‌توانید ویدئو ضبط شده آن را مشاهده کنید.


 

 

دوران جمع بندی بهترین دوران برای رسیدن به موفقیت است.

  


 اکثر داوطلبان کنکور وقتی شروع به برنامه‌ریزی می‌کنند، بیشتر به فکر درس‌های اختصاصی خودشان هستند. در حالی که دروس عمومی از اهمیت بالایی در کنکور برخوردار هستند. و البته بعضی از داوطلبان به دلیل سادگی دروس عمومی نسبت به اختصاصی فقط به فکر مطالعه این درس‌ها هستند، که این روش هم توصیه نمی‌شود. بسیاری از افراد موفق در کنکور درصدهای بالایی در دروس عمومی داشتند. بنابراین در برنامه‌ریزی‌ها باید به فکر همه دروس باشیم و دروس عمومی را فراموش نکنیم.


یکی از اصول مهم برنامه‌ریزی جمع‌بندی دروس است. در حقیقت جمع‌بندی قدم آخر در برنامه‌ریزی است. حتما برای شما هم پیش آمده که در مواقع امتحان سوالی را می‌بینید که مطمئن هستید آن را خواندید، ولی جواب اصلی را بخاطر نمیاورید. در این مواقع، ذهن ما دسترسی به آن مطلب دچار اشکال است وقتی ما شروع به خواندن درس‌ها می‌کنیم این اطلاعات در ذهن ما ذخیره می‌شود ولی همیشه دسترسی به آنها، برای بار اول یا دوم آسان نیست. در واقع جمع‌بندی دروس عمومی این کمک را به ما می‌کنند که زحمت‌هایی که برای خواندن آنها کشیده‌ایم از بین نرود.


برای اینکه نتیجه بهتری از تلاش خود بگیرید، حتماً به این نکات توجه کنید:

جمع‌بندی دروس روش‌های مختلفی دارد باید توجه کرد که بهترین روش کدام است؟

در جمع‌بندی دروس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟


اگر شما هم در برنامه‌ریزی درسی دچار مشکل هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما وبینار رایگان سایت میم را با عنوان «جمع‌‌بندی دروس عمومی» ببینید. تا بتوانید درس‌هایی که تاکنون خوانده‌اید را با یک جمع‌بندی خوب در جلسه آزمون خیلی راحت به یاد بیاورید و زحمات خود را به ثمر برسانید.


 این وبینار مناسب چه کسانی است؟

داوطلبان و دانش‌آموزان که برای اول و یا چندمین بار در کنکور شرکت می‌کنند. 
داوطلبان و دانش‌آموزان تمامی گروه‌های تجربی، ریاضی، انسانی و … 

 
 


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1758 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

هوپا اکادمی  class=
نمونه سوال های تیزلند  class=

وبینار رایگان جمع بندی دروس عمومی

شما فکر کنید دروس عمومی تاثیر زیادی در نتیجه کنکور ایجاد نمی کند اما رتبه های برتر از اهمیت درصدهای دروس عمومی غافل نمی شوند. ما در این وبینار به شما کمک می کنیم که زودتر از بقیه دروس عمومی رو جمع بندی کنید و به نتیجه برسید.برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.