سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

کلاس آنلاین مهمترین نکات انتخاب مدرسه در دوره ابتدایی - ویژه والدین کد مطلب : 6642 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

کلاس آنلاین مهمترین نکات انتخاب مدرسه در دوره ابتدایی - ویژه والدین

فکر می کنید یک مدرسه خوب چقدر در آینده فرزندتان تاثیر دارد؟ در کلاس آنلاین آقای معصومی شرکت کنید و پاسخ سوال هایتان را دریافت کنید.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 128 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

انتخاب مدرسه در سال‌های اولیه تحصیل، یکی از حساس‌ترین انتخاب های زندگی هر فرد است.

مدرسه فضاییست که فرزند ما زمان زیادی را در آن سپری می‌کند و با توجه به تاثیرپذیری زیاد او از محیط و همسالان، حساسیت موضوع بیشتر می‌شود.

همچنین شیوه مدرسه در امر مهم آموزش و پرورش و نحوه برخورد اولیای مدرسه، در میزان علاقمندی دانش‌آموز به تحصیل، تاثیر زیادی دارد.

لذا میزان آگاهی والدین در انتخاب یک مدرسه و توجه به نکات مهم ضروری است.

با توجه به استقبال والدین از کلاس آنلاین ناگفته های انتخاب مدرسه، این بار سرزمین تیزهوش‌ها کلاس آنلاینی با عنوان مهمترین نکات انتخاب مدرسه در دوره ابتدایی برای والدین عزیز برگزار کرد.

در این کلاس که به صورت آنلاین و با همکاری جناب آقای علی معصومی، مدیر منتخب منطقه 4 برگزار شد، به نگرانی های والدین برای انتخاب مدرسه پرداخته و نکات مهمی را ارائه کردند.

برای دانلود ویدیوی کلاس کلیک کنید.

معرفی استاد:

جناب آقای علی معصومی، بالغ بر 18 سال تجربه آموزش و مدیریت در مقطع ابتدایی را دارند و در حال حاضر موسس و مدیر مدرسه سرای زندگی هستند و همچنین به عنوان مدیر منتخب منطقه 4 در سال 98 انتخاب شده‌اند.

 

 

نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1494 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

شروع مدارس  class=

کلاس آنلاین مهمترین نکات انتخاب مدرسه در دوره ابتدایی - ویژه والدین

فکر می کنید یک مدرسه خوب چقدر در آینده فرزندتان تاثیر دارد؟ در کلاس آنلاین آقای معصومی شرکت کنید و پاسخ سوال هایتان را دریافت کنید.