سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

گزارش عملکرد سایت تیزلند در مهر 1401 کد مطلب : 13126 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

گزارش عملکرد سایت تیزلند در مهر 1401

گزارش عملکرد سایت تیزلند یکی از برنامه‌‌های ما به هدف شفافیت با مخاطبان است؛ در ادامه گزارش عملکرد سایت تیزلند در مهر 1401 را خواهید دید.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

یکی از برنامه‌هایی که تیزلند در نظر دارد اجرا کند، ارائه گزارش از نحوۀ عملکرد این رسانۀ دیجیتال حوزۀ آموزشی است. هدف از این کار شفافیتی است که ما می‌خواهیم با مخاطبان خود داشته باشیم. در ماهی که گذشت، متاسفانه شبکه‌های اجتماعی تیزلند غیرفعال شدند، اما سایت تیزلند همچنان فعال و پویا بود؛ در این گزارش ابتدا فعالیت‌های سایت تیزلند در مهرماه 1401 خواهید دید و سپس نتایج این فعالیت‌ها به شکل آمار و ارقام به شما مخاطبان عزیز ارائه خواهد شد.

 

فعالیت‌های سایت تیزلند در مهرماه 1401

 داشتن برنامۀ منظم برای تولید و انتشار محتوای آموزشی_خبری در سایت تیزلند، همواره جز اهداف اصلی ما بوده و هست. در این راستا ما به‌عنوان اعضای تیم تیزلند تلاش کردیم تا در مهرماه 1401 طبق روال برنامه‌ریزی‌شدۀ، تولید و انتشار محتوای موثر در بخش‌بندی‌های مختلف خبری، علمی، آموزشی، مشاوره‌ای و عمومی را برای تعداد بالای کاربران خود (نمودار دایره‌ای‌شکل)، حفظ کنیم.

 

کل کاربران ثبت نام کرده در تیزلند تا مهر 1401

 

در جدول زیر تعداد اخبار و محتواهایی را می‌بینید که در قالب‌های مختلف نیاز دانش‌آموزان و افراد موثر در روند آموزشی آن‌ها را برطرف می‌کند، مورد هدف قرار داده است. در بخش بعدی گزارش منتج‌شده از این حجم فعالیت تیزلند و اینکه آیا آمار جدول زیر مثمرثمر بوده است یا خیر؟! خواهید دید.

 آمار محتواهای منتشرشده مهرماه 1401 در سایت تیزلند

 

 

گزارش عملکرد سایت تیزلند در ماهی که گذشت

در ادامه می‌توانید آمار بازدیدها، تعداد ثبت‌نامی‌ها و تعاملی که مخاطبان در این ماه تنها از طریق سایت با ما داشته‌اند را ببینید:

بازدید از سایت

 

وضعیت سایت تیزلند در مهرماه1401

 

آمار بازدیدکنندگان و کاربران مهرماه 1401 تیزلند

 

طبق نمودار و جدول بالا که از ابزار تحلیل سایت تیزلند استخراج شده، در ماهی که گذشت سایت تیزلند توانسته با افزایش محتواهای متنوع و به‌روز که آمار آن را در بخش قبلی می‌توان دید، تقریبا یک میلیون و 856 هزار بازدیدکننده جذب کند و این آمار تقریبا 10 درصد کل بازدیدکنندگان از ابتدای سال جاری (18,579,955 نفر در 7 ماه گذشته) را پوشش می‌دهد.

از طرفی تعداد روزانه بازدیدکنندگان از میزان متوسط آن که 50 هزار در روز بود، فراتر رفته که این انگیزه ما را برای تولیدمحتوای بیشتر و هدف‌مندتر بیشتر کرده است.

 

ثبت‌نامی‌های تیزلند

 

 

تعداد ثبت‌نامی‌ها در مهرماه 1401

 

بنا به اطلاعات جدول بالا و آمار کلی سایت تیزلند:

  1. تیزلند توانسته با توجه به داشتن امکان معرفی مدارس حاضر در مناطق مختلف تهران، در مهرماه امسال نظر 52 مدرسه جدید را برای حضور در این رسانۀ تخصصی دیجیتال، به خود جلب کند. این آمار در مقایسه با مدارس ملحق‌شده با تیزلند از بهار 1401، افزایش 30 درصدی مدارس را نشان می‌دهد. 
  2. تاکنون 6318 مدرسه در سایت تیزلند حضور داشته‌اند و 52 مدرسه از آن، سهم ثبت‌نامی‌های مهرماه 1401 است.
  3. تقریبا 2000 دانش‌آموز جدید در این ماه عضو تیزلند شده‌اند که این نسبت به کل دانش‌آموزهای تیزلند (448 هزار نفر) رقم قابل‌‌توجهی است.
  4. افزایش 1300 نفر والدین به جامعۀ 160 هزار نفری والدین تیزلند، موجب افتخار ماست.
  5. مجموعا در این بازه زمانی قریب به 4 هزار دانش‌آموز، اولیا و دبیر در سایت تیزلند ثبت‌نام کرده‌اند که باتوجه به گستردگی ثبت‌نامی که همیشه برای امکاناتی مثل دریافت نمونه سوالات و محتوای آموزشی بیشتر بوده است. مدارس می‌توانند از این فرصت برای به اشتراک‌گذاری نمونه سوالات درسی خود و اخبار و محتواهای آموزشی دیگر برای معرفی بهتر سطح آموزشی خود، اقدام کنند.

https://360x.ir/tizland.ir/ads/1401/baner/7.gif

 

تعامل مخاطبان

بخشی از آمار تعامل مخاطبان تیزلند در مهرماه 1401

 

ثبت کامنت تنها راه تعاملی نیست که ما با مخاطبان داریم؛ تماس تلفنی و ملاقات حضوری بخش دیگر آن است؛ اما همین آمار کامنت‌ها در یک‌ماهه مهر نشان می‌دهد که خیلی از مخاطبان ما به نظردهی در مورد مدارس معرفی‌شده در تیزلند علاقه‌مند هستند.

 

نتیجه‌گیری

گزارش‌های ماهیانه و استقبال مخاطبان انگیزه ما را برای فعالیت‌های گسترده‌تر، بیشتر کرده و البته لازم به ذکر دو نکته است:

  1. آمار ثبت‌نامی‌های مهرماه 1401 در سایت تیزلند، اشتیاق بالای افراد به‌خصوص دانش‌آموزان و اولیا را به دریافت محتوای آموزشی و اخبار مدارس نشان می‌دهد.
  2. تیزلند به‌عنوان مرجع آموزشی می‌تواند به مدارس در راستای جذب دانش‌آموز و انتقال بهتر محتواهای آموزشی خود (مانند نمونه سوالات) کمک کند.

در این زمینه اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید با شماره 88982892 داخلی 110 تماس بگیرید یا در قسمت کامنت، نظر خود را ثبت کنید.

 نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1157 را در این کادر وارد کنید:

   آقای آقای آرمین کل لر
از مجموعه تیزلند بسیار ممنونم. رسانه بسیار متعهد و متخصص در زمینه آموزش.


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
مجموعه مدارس هدف
مجموعه مدارس سرای دانش
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم