سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

12 اردیبهشت، روز معلم مبارک کد مطلب : 13757 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

12 اردیبهشت، روز معلم مبارک

رسانۀ دیجیتال تیزلند روز معلم را به همۀ معلمین زحمت‌کش تبریک عرض کرده و این ویدیو را به آن‌ها تقویم می‌کند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

 

 

معلم کیست؟ معلم کسی است که به ما علم و سواد خواندن و نوشتن می‌آموزد و کمک می‌کند بهترین راه را برای موفقیت پیدا کنیم، بخاطر همین او یکی از مهم‌ترین انسان‌های مهم و تاثیرگذار در زدگی هر فردی است.

به پاس قدردانی از زحمات، دلسوزی و تلاش معلم‌، دوازدهمین روز از ماه اردیبهشت در تقویم هر ساله ایران به‌عنوان روز معلم نام‌گذاری شده است. رسانۀ دیجیتال تیزلند روز معلم را به تمامی معلم‌های عزیز و زحمت‌کش سرزمینمان تبریک عرض کرده و ویدیوی بالا را به همۀ معلم‌های عزیز تقدیم می‌کند.

 نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1393 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم