سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

جشنواره ملی مد کاپ با حمایت مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار می شود کد مطلب : 6349 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جشنواره ملی مد کاپ با حمایت مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار می شود

به منظور گسترش فرهنگ پژوهش، لذت بردن از دانش و عمیق شدن فهم دانش آموزان از طریق یادگیری بر اساس ساخت پروژه های علمی و عملی، جشنواره ملی مد کاپ 25 و 26 بهمن ماه سال 1397در دانشگاه شهید بهشتی پردیس فنی شهید عباسپور برگزار خواهد شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از گروه علم و فناوری ایسکانیوز، در بخش سمینارهای علمی دانش آموزان می توانند در 5 گرایش مختلف در رشته هایی همچون فنی مهندسی، علوم پایه (فیزیک، شیمی، زیست ) و نانوشرکت کنند.

دبیر چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی مدکاپ اعلام کرد: در بخش مسابقات 21 گرایش در رشته هایی همچون هوافضا، رباتیک، سازه های ماکارونی، ماشین های کمیکار، ابرحباب، مسابقات آزمایشگاهی، بازی سازی، کامپیوتر و برنامه نویسی، ماشین گلدبرگ، آجرچینی، طراحی و چاپ سه بعدی، طراحی و ساخت معماری برگزار خواهد شد. دانش آموزان مقطع متوسطه اول و دوم عموم مخاطبین این جشنواره است. در این جشنواره دستاوردها و پروژه‌های دانش آموزان، پژوهشگران و نوابغ دانشگاهی داوری خواهد شد و گروه های برگزیده علاوه بر جوایز نفیس، گواهی قهرمانی و تندیس ویژه دریافت خواهند نمود. پیش بینی می شود حداقل 5000 دانش آموز در این جشنواره شرکت کنند.

این جشنواره با همت، همکاری و حمایت دانشگاه ها، سازمانها و مراکزی همچون مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، دانشگاه شهید بهشتی، شورای نظارت بر اسباب بازی، ستاد فناوری های نرم و هویت ساز، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، انجمن ترویج علم، گروه آمورشی رمپ، سرزمین تیزهوشان (تیزلند)، اندیشه آفرینان شریف، روبو خبر، بنیاد زینب کبری (س)، ایداس رباتیک و تایم ویژن برگزار خواهد شد. ثبت نام در این دوره از جشنواره در رشته های مختلف در 2 بخش سمینارهای علمی و مسابقات از طریق سایت modcup.ir از تاریخ 10 دی ماه آغاز شده است و تا 10 بهمن ماه ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس مستقیم Modcup.ir مراجعه کرده و یا با دبیر خانه جشنواره از طریق تلفن های 88681616 در ارتباط باشند.


منبع: خبرگزاری ایسکانیوز
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1548 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
مدرسه شایستگان رازی  class=
برنامه درسی ویژه دوازدهمی ها  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

جشنواره ملی مد کاپ با حمایت مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار می شود

به منظور گسترش فرهنگ پژوهش، لذت بردن از دانش و عمیق شدن فهم دانش آموزان از طریق یادگیری بر اساس ساخت پروژه های علمی و عملی، جشنواره ملی مد کاپ 25 و 26 بهمن ماه سال 1397در دانشگاه شهید بهشتی پردیس فنی شهید عباسپور برگزار خواهد شد.