سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

چهارمین جشنواره  ملی اسباب بازی آغاز شد کد مطلب : 6024 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی آغاز شد

چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش از امروز در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، چهارمین جشنواره‌ ملی اسباب‌بازی با حضور و معرفی 1300 اسباب‌بازی آغاز شد.

مراسم افتتاح این جشنواره با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در حال برگزاری است.

در سالن 2 هزار متری این نمایشگاه و برای نخستین بار 80 تولیدکننده به معرفی تولیدات خود به متخصصان می‌پردازند؛ همچنین معرفی و بررسی این محصولات و حضور کارشناسان سبب خواهد شد تا چالش‌های پیش روی صنعت واکاوی و بازشناسی شود.

سالن 3 هزار متری مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون در فضایی 500 متری و در قالب یک فروشگاه متمرکز به عرضه‌ محصولاتی از فروشندگان مختلف می‌پردازد.

6 فضای 100 متری در اختیار نهادها، انجمن‌ها و تولیدکنندگان است که قرار است با استقرار مربیان و مشاوران خود فضایی جذاب را برای بازی‌های حرکتی فراهم آورند.

برای نخستین بار فضایی برای بازی بزرگسالان نیز در این نمایشگاه تعبیه شده است؛ کمیته‌ علمی این جشنواره نیز با برگزاری یک همایش، 4 نشست و 5 کارگاه به بررسی چالش‌های این صنعت می‌پردازد. ‌

داوران این جشنواره پس از بررسی آثار در سه بخش ایده بازار، اسباب‌بازی‌های ثبت شده و اسباب‌بازی‌های دارای مجوز تولید، جوایز برگزیدگان را روز 30 آبان اهدا خواهند کرد؛ مانند سال گذشته دفتر فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز جایزه‌ای را با عنوان جایزه فناوری به سه برگزیده اعطا می‌کند.

چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی همه روزه از ساعت 9 تا 19 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.


منبع: خبرگزاری فارسمطالب مرتبط::
» چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون تمدید شد
» برنامه جدید بطحائی برای ایجاد کلاس اسباب بازی در 10 استان
» چهارمین جشنواره ی ملی اسباب بازی 26 آبان آغاز به کار می کند
» جشنواره ملی اسباب بازی فرصتی برای فرمانروایی کودکانه
» «تمرین زندگی» در نمایشگاه اسباب بازی
» نمایشگاه اسباب بازی فروش مستقیم ندارد
» معرفی هیئت داوران چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی
» «سرزمین تیزهوش ها» حامی چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی
» نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی فراخوان داد
» جشنواره ملی اسباب بازی به دنبال حمایت از کالای ایرانی
» ثبت نام شرکت در نمایشگاه اسباب‏ بازی آغاز شد
» هیات انتخاب جشنواره ملی اسباب بازی معرفی شدند
» آغاز پیش ثبت نام شرکت در نشست ‏ها و کارگاه‏ های جشنواره اسباب بازی
» نشست علمی تخصصی تولید اسباب بازی در ایران
» چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی برگزار می شود
» انتشار پوستر چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی
» جزئیات چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی اعلام شد

نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1815 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

چگونه شاگرد اول شویم؟  class=
کابوس انجام تکالیف   class=
آموزشگاه موفقیت  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی آغاز شد

چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش از امروز در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شد.