سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

معرفی بازی کامپیوتری طرلان کد مطلب : 6800 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

معرفی بازی کامپیوتری طرلان

طرلان بازی جدی است که با هدف آموزش مهارت حل مشکلات اجتماعی به کودکان 8 تا 12 ساله طراحی و پیاده سازی شده است. در ابتدا این بازی برای کودکان بیش فعال طراحی شد ولی پس از آن بر روی کودکان عادی نیز تست و نتایج مثبت نشان داد.

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

 طرلان 

آموزش مهارت‌های حل مشکلات اجتماعی

https://360x.ir/tizland.ir/video/1398/6800.jpg

توضیحات بازی:

محیط جذاب و متنوع بازی‌های کامپیوتری نزد افراد در سنین مختلف از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. از طرفی صرف وقت زیاد برای این بازی‌ها باعث نگرانی خانواده‌ها از مختل شدن نظام زندگی و تعاملات اجتماعی کاربران شده است. با معرفی بازی‌های جدی تحول عظیمی در صنعت بازی سازی اتفاق افتاد. بازی‌های جدی بازی‌هایی هستند که ضمن فراهم آوردن محیط جذاب سرگرمی، بصورت صریح یا ضمنی محتوایی را هم به کاربر آموزش می‌دهند. طرلان بازی جدی است که با هدف آموزش مهارت حل مشکلات اجتماعی به کودکان 8 تا 12 ساله طراحی و پیاده سازی شده است. در ابتدا این بازی برای کودکان بیش فعال طراحی شد ولی پس از آن بر روی کودکان عادی نیز تست و نتایج مثبت نشان داد. در این بازی محیط‌های اجتماعی که کودک ایرانی ‌روزانه بیشترین زمان را در آن به سر می‌برد با گرافیکی جذاب شبیه سازی شده است. طرلان با نظم بخشی به ذهن کودک در مدت کوتاهی وی را در جهت حل مشکلات اجتماعی بصورت مستقل هدایت می‌کند.

 

  بازی کامپیوتری طرلان

 

 


منبع: آریو
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1415 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه سلام ایران زمین  class=
مدرسه سلام گلبانگ   class=
مدرسه سلام فرجام  class=

معرفی بازی کامپیوتری طرلان

طرلان بازی جدی است که با هدف آموزش مهارت حل مشکلات اجتماعی به کودکان 8 تا 12 ساله طراحی و پیاده سازی شده است. در ابتدا این بازی برای کودکان بیش فعال طراحی شد ولی پس از آن بر روی کودکان عادی نیز تست و نتایج مثبت نشان داد.