سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

خدمات تیزلند : ویژه آموزشگاه ها : ناشران و مدرسان

1 مطلب : 10

بسته شبکه‌های اجتماعی تیزلند

یکی از راه‌های تبلیغ برای مدرسه استفاده از بسته شبکه‌های اجتماعی تیزلند است که در ادامه شرایط استفاده و مزایای آن را توضیح داده‌ایم.

0 :
ادامه...

بسته معرفی در بخش مدارس تیزلند

یکی از راه‌های تبلیغ برای مدرسه استفاده از بسته معرفی در بخش مدارس تیزلند است که در ادامه شرایط استفاده و مزایای آن را توضیح داده‌ایم.

0 :
ادامه...

بسته پر بازدید تیزلند

یکی از راه‌های تبلیغ برای مدرسه استفاده از بسته پربازدید تیزلند است که در ادامه شرایط استفاده و مزایای آن را توضیح داده‌ایم.

0 :
ادامه...

بسته برندینگ تیزلند

یکی از راه‌های تبلیغ برای مدرسه استفاده از بسته برندینگ تیزلند است که در ادامه شرایط استفاده و مزایای آن را توضیح داده‌ایم.

0 :
ادامه...

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟

بسته مدارس پیش‌رو در تیزلند

یکی از راه‌های تبلیغ برای مدرسه استفاده از بسته مدارس پیش‌رو در تیزلند است که در ادامه شرایط استفاده و مزایای آن را توضیح داده‌ایم.

0 :
ادامه...

بسته جذب دانش‌آموز (بسته بازاریابی مدارس) در تیزلند

یکی از راه‌های تبلیغ برای مدرسه استفاده از بسته جذب دانش‌آموز تیزلند است که در ادامه شرایط استفاده و مزایای آن را توضیح داده‌ایم.

0 :
ادامه...

معرفی کلاس‌های درسی دی‌ماه در تیزلند (ویژه آموزشگاه‌ها)

تبلیغ آموزشگاه‌ها برای کلاس‌های دی‌ماه 1401 در تیزلند با شرایط ویژه امکان‌پذیر شده است؛ پس دوره‌های جمع‌بندی کنکور دی و شب امتحان دروس دی ماه را اینجا راحت‌تر معرفی کنید.

0 :
ادامه...

آموزش نوشتن متن بنر تبلیغاتی جذب دانش‌آموز در مدارس و آموزشگاه‌ها

یکی از موارد مهم برای جذب دانش‌اموزان و اولیا در تبلیغات مدارس و آموزشگاه‌ها، نوشتن متن بنر جذاب است؛ در این مطلب به توضیحاتی در مورد متن بنر مدرسه می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

نکات طلایی طراحی بنر مدرسه

یکی از نکات قابل توجه در تبلیغات محیط‌های آموزشی مانند مدارس و آموزشگاه‌ها، طراحی بنر مناسب برای تبلیغات در رسانه‌های مختلف است؛ به‌خاطر همین در این مطلب نکات کاربردی برای طراحی بنر مدرسه توضیح داده می‌شود.

0 :
ادامه...
1 مطلب : 10
تبلیغات

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟
مجموعه مدارس سرای دانش
دبستان و پیش دبستان ایران دخت
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم