سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

خدمات تیزلند : ویژه مدارس

1 مطلب : 7

ویدیوهای معرفی مدارس تهران در تیزلند

ارائه لیست مدارس تهران از خدماتی است که رسانه دیجیتال تیزلند به عهده دارد. در این صفحه می‌توانید تیزرهای معرفی مدارس را در تیزلند مشاهده کنید.

0 :
ادامه...

بسته تبلیغاتی مدارس پیش‌رو در تیزلند

مدارس پیش‌رو به‌عنوان مدارس دارای امکانات به‌روز آموزشی همواره در معرفی شدن مسیر متفاوتی طی می‌کنند که در ادامه با معرفی بسته تبلیغاتی مدارس پیش‌رو در رسانه تیزلند، با آن آشنا می‌شوید.

0 :
ادامه...

بسته جذب دانش‌آموز (بسته بازاریابی مدارس) در تیزلند

یکی از راه‌های تبلیغ برای مدرسه به‌خصوص مجتمع‌ها استفاده از بسته جذب دانش‌آموز تیزلند است که در ادامه شرایط استفاده و مزایای آن را توضیح داده‌ایم.

0 :
ادامه...

آموزش نوشتن متن بنر تبلیغاتی جذب دانش‌آموز در مدارس و آموزشگاه‌ها

یکی از موارد مهم برای جذب دانش‌اموزان و اولیا در تبلیغات مدارس و آموزشگاه‌ها، نوشتن متن بنر جذاب است؛ در این مطلب به توضیحاتی در مورد متن بنر مدرسه می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

نکات طلایی طراحی بنر مدرسه

یکی از نکات قابل توجه در تبلیغات محیط‌های آموزشی مانند مدارس و آموزشگاه‌ها، طراحی بنر مناسب برای تبلیغات در رسانه‌های مختلف است؛ به‌خاطر همین در این مطلب نکات کاربردی برای طراحی بنر مدرسه توضیح داده می‌شود.

0 :
ادامه...


روش‌های جذب دانش‌آموز در مدارس غیر دولتی

برندسازی مدرسه، استفاده از آموزش آنلاین، حضور در شبکه‌های اجتماعی و... از روش‌های موثر برای جذب دانش‌آموز در مدارس غیر دولتی است که در این مطلب بیشتر در این مورد حرف می‌زنیم.

0 :
ادامه...

روش‌های جدید برای تبلیغ مدرسه و جذب دانش‌آموز

جذب دانش‌آموز همیشه دغدغۀ مدارس در مناطق مختلف بوده و این مسئله در گرو معرفی مدارس به نحوه احسنت در فضای آنلاین و آفلاین است. در ادامه راهکارهایی به مدارس ارائه می‌کنیم تا در این رابطه قدرتمندتر عمل کنند.

0 :
ادامه...
1 مطلب : 7
تبلیغات

مجتمع کوشش
دبیرستان فرزندان برتر
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم