سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

از برنامه‌ریزی‌هایم جا مانده‌ام! کد مطلب : 13462 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

از برنامه‌ریزی‌هایم جا مانده‌ام!

اگر از برنامه‌ریزی‌های درسی جامانده‌اید، نگران نباشید؛ در این ویدیو، مشاور تحصیلی تیزلند راهکار مناسب این شرایط را به شما توضیح می‌دهد.

. . . . . . . . . . . . .

 

 

 

ممکن است از برنامه‌ریزی درسی جا مانده‌ باشی، یا از بودجه‌ای که برای تعداد و ساعت تست‌زنی در نظر گرفته بودی و همین‌طور استرس درس‌های نخوانده هم همراهت باشد، اما نگران نباش! خیلی از افرادی هم که رتبه‌های برتر هستند، همۀ دروس را نمی‌خوانند و درصد 100 ندارند.

خیلی از موارد جامانده را می‌توان در ایام مرور و جمع‌بندی، دوباره خواند و یا در تعطیلات خاص. در ویدیوی بالا خانم آتوسا آذریان به‌صورت کامل در مورد کسانی که این دغدغه را دارند و راهکار آن صحبت می‌کنند، ببینید و نظرات خود را برای ما بفرستید.

 

 

ویدیوی بعدی

 

ویدیوی قبلی

اصول درست خلاصه‌نویسی

 

اصول درست خلاصه‌نویسی

 

 

 

 نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1426 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

ثبت نام وبینار 12 بهمن 1401
هوپا آکادمی
بسته های تبلیغاتی