سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

جمع‌بندی کنکور تیرماه کد مطلب : 13632 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جمع‌بندی کنکور تیرماه

روند درس خواندن دانش‌آموزان کنکوری در نیم‌سال دوم که کنکور و امتحان نهایی را با هم دارند متفاوت است؛ در این ویدیو در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم.

. . . . . . . . . . . . .

 

 

در ویدیوی قبلی (از کنکور دی تا کنکور تیر) در مورد روند درس خواندن در نیمۀ دوم سال برای فارغ‌التحصیلان صحبت کردیم. در این ویدیو که مختص دانش‌آموزان است، آقای دکتر جعفرقلی (مشاور و برنامه‌ریز تحصیلی) روند جمع‌بندی مباحث در نیم‌سال دوم را به دانش‌آموزان توضیح می‌دهند.

تفاوت دانش‌آموز و فارغ‌التحصیل در بحث کنکور تیرماه این است که دانش‌آموزان باید درس‌هایی که هنوز خوانده نشده، امتحان نهایی خرداد و آمادگی برای سوالات تشریحی را هم در نظر بگیرند. مباحث درسی برای دانش‌آموزان به دو قسمت مباحث نیم‌سال اول و مباحث نیم‌سال دوم تقسیم می‌شود و باید نمونه سوالات تستی و تشریحی برای مباحث نیم‌سال دوم یاد گرفته شود. در مورد روش یادگیری و نکات مربوط به آن در ویدیو توضیحات بیشتری داده شده است؛ تماشا کنید.

 

ویدیوی بعدی

مرور درس‌های کنکور دی‌ماه

 مرور درس‌های کنکور دی‌ماه

 

 

ویدیوی قبلی

از کنکور دی تا کنکور تیر 

 

از کنکور دی تا کنکور تیرنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1553 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم