سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

باهوش‌ها توی تیزهوشان موفق می‌شن یا تلاشگرها؟ کد مطلب : 14288 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

باهوش‌ها توی تیزهوشان موفق می‌شن یا تلاشگرها؟

کسانی که به صورت مستمر مطالعه می‌کنند، احتمال کسب موفقیت بیشتری در آزمون تیزهوشان دارند. در این ویدئو آقای کنف‌چیان در این مورد بیشتر توضیح می‌دهند.

. . . . . . . . . . . . .

                                                             

 

بین یک فرد باهوش و یک فرد تلاشگر، کدام یک در آزمون تیزهوشان موفق می‌شود؟ آیا تحصیل در مدارس تیزهوشان فقط مختص دانش‌آموزان بسیار توانمند و مستعد است؟

دانش‌آموزان و پدر و مادرها معمولا تصور می‌کنند که قبولی در آزمون تیزهوشان، نیاز به هوش و استعداد فوق‌العاده‌ای دارد. اما اگر با سبک سوالات مطرح شده در این آزمون‌ها آشنا باشید، حتما می‌دانید که تمرین و تلاش مستمر، تاثیر زیادی روی قبولی در آزمون تیزهوشان خواهد داشت.

نکته دیگری که بیشتر افراد آن را نادیده می‌گیرند، این است که با تمرین کردن یک موضوع به صورت دائمی، هوش و استعداد شما در آن موضوع بالاتر خواهد رفت!

آقای محمد کنف‌چیان (مشاور تحصیلی تیزلند) در این ویدئو، باهوش‌ها و تلاشگرها را با هم مقایسه کرده و به این سوال که کدام یک در آزمون تیزهوشان موفق‌تر عمل می‌کنند پاسخ می‌دهند.
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1546 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

نواندیشان هیوا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم