سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سوالات امتحان تیزهوشان از چه کتاب‌هایی میاد؟ کد مطلب : 14277 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سوالات امتحان تیزهوشان از چه کتاب‌هایی میاد؟

در این ویدئو از محمد کنف‌چیان، با بهترین کتاب‌های کمک‌درسی تیزهوشان آشنا می‌شوید. همچنین مشاور تیزلند یکی از تکنیک‌های مطالعه را هم به شما آموزش خواهد داد.

. . . . . . . . . . . . .

                                                             

 

قدم اول برای موفقیت در مسیر تیزهوشان، مطالعه منابع و کتاب‌های کمک‌درسی است. با مطالعه کتاب‌های مناسب، شما با ذهنیت طراحان سوال اشنا شده و عملکرد بهتری در آزمون تیزهوشان خواهید داشت.

اما باید به خاطر داشته باشید که خریداری تعداد زیادی کتاب، ممکن است باعث ایجاد حس استرس در دانش‌اموز شده و تمرکز  و راندمان او را با مشکل روبرو کند.  بنابراین برای موفقیت در این مسیر، ابتدا باید چند کتاب محدود  و مناسب را انتخاب کنید و سپس همان کتاب‌ها را به شیوه‌ای درست مطالعه کنید.

آقای محمد کنف‌چیان (مشاور تحصیلی تیزلند) در این ویدئو، کتاب‌های کمک‌درسی برتر آزمون تیزهوشان را معرفی کرده و تکنیک‌هایی برای مطالعه موثرتر به شما آموزش می‌دهند.
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1931 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟
مجموعه مدارس سرای دانش
دبستان و پیش دبستان ایران دخت
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم