سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

قدم‌به‌قدم در مسیر موفقیت تیزهوشان کد مطلب : 14274 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

قدم‌به‌قدم در مسیر موفقیت تیزهوشان

مهرماه بهترین زمان برای شروع و برنامه‌ریزی برای آزمون تیزهوشان است. در این ویدئو آقای کنف‌چیان، درباره برنامه‌ریزی برای شروع درس خواندن صحبت می‌کند.

. . . . . . . . . . . . .

 

                                                               

 

تقریبا یک سوم از داوطلبان آزمون تیزهوشان، قبل از شروع سال تحصیلی درس خواندن برای این آزمون را شروع می‌کنند. بنابراین اگر شما  هنوز برنامه‌ریزی برای آزمون تیزهوشان را شروع نکرده‌اید بهتر است از همین مهرماه مطالعه درسی را شروع کنید.

احتمالا یکی دیگر از سوالات شما این است که از کدام منابع و مراجع کمک بگیرید و با چه روش‌هایی مهارت خود را در تست‌زنی تقویت کنید که در این ویدئو به این پرسش هم پاسخ داده شده است.

بنابراین اگر فرزند شما قصد دارد امسال یا سال آینده در آزمون تیزهوشان شرکت کند، این ویدئو از آقای محمد کنف‌چیان (مشاور تحصیلی تیزلند) به شما کمک می‌کند بتوانید در مسیر موفقیت تیزهوشان همراه فرزندتان باشید.

 نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1441 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟
مجموعه مدارس سرای دانش
دبستان و پیش دبستان ایران دخت
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم