سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مهم‌ترین مانع موفقیت در مسیر تیزهوشان کد مطلب : 14265 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مهم‌ترین مانع موفقیت در مسیر تیزهوشان

استرس در مسیر آزمون تیزهوشان می‌تواند منجر به کسب نتایج ضعیف و مشکلات روحی در دانش‌آموزان شود. راه حل رفع استرس در این ویدئو از محمد کنفچیان توضیح داده شده است.

. . . . . . . . . . . . .

                                                         

 

حتما شما هم متوجه شده‌اید که استرس، تا چه اندازه می‌تواند روی عملکرد افراد تاثیر منفی داشته باشد. اگرچه گاهی اوقات استرس نقش مثبتی در زندگی دارد، اما برای دانش‌آموزانی که قصد دارند در آزمون تیزهوشان شرکت کنند، مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد.

والدین، مهم‌ترین نقش را در کاهش استرس دانش‌آموزان دارند و می‌توانند کاری کنند که اضطراب فرزندشان کاهش پیدا کند.

بنابراین اگر فرزند شما برای نتیجه آزمون تیزهوشان استرس دارد، می‌توانید به او کمک کنید تا آرامش خود را بازیافته و نتیجه موفق‌تری در آزمون کسب کند. آقای محمد کنف‌چیان (مشاور تحصیلی تیزلند) در این ویدئو، بیشتر در مورد روش‌های کاهش استرس دانش‌آموزان توضیح خواهد داد.نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1222 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم