سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

می‌ترسی توی تیزهوشان موفق نشی؟ کد مطلب : 14292 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

می‌ترسی توی تیزهوشان موفق نشی؟

نگرانی از قبول نشدن در تیزهوشان می‌تواند باعث ایجاد استرس و کاهش عملکرد دانش‌آموزان شود. در این ویدئو آقای کنف‌چیان در این مورد توضیح می‌دهد.

. . . . . . . . . . . . .

                                                        

 

نگرانی از قبول نشدن در آزمون تیزهوشان، از همان ابتدای مسیر همراه دانش‌آموزان و والدین آنهاست و ممکن است باعث به‌هم‌خوردن تمرکز بچه‌ها و کاهش ساعت مطالعه آنها شود. اما واقعا قبول نشدن در آزمون تیزهوشان به معنی شکست خوردن و هدر دادن زمان است؟

برای پاسخ به این سوال همیشگی، خودتان را در دو جهان موازی تصور کنید. در یک جهان تصمیم گرفته‌اید برای آزمون تیزهوشان تلاش نکنید و در جهانی دیگر، برای شرکت در این آزمون به تلاش و مطالعه مضغول هستید حتی اگر نتیجه دلخواه را نگیرید.

با تلاش برای ورود به مدارس تیزهوشان، شما از نظر درسی و قدرت برنامه‌ریزی ارتقا پیدا خواهید کرد و یاد خواهید گرفت چطور در بحران‌ها خودتان را کنترل کنید. همچنین در آینده درس خواندن برای آزمون‌های دیگر مثل کنکور برای شما ساده‌تر خواهد بود.

بنابراین اگر نگران قبول نشدن در آزمون تیزهوشان هستید، خوب است بدانید که با تلاش در این مسیر، می‌توانید موفقیت‌های زیاد دیگری به دست آورید. در این ویدئو، آقای محمد کنف‌چیان (مشاور تحصیلی تیزلند) بیشتر در این مورد توضیح می‌دهد.نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1143 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان دخترانه مدبران
دبستان و پیش دبستان بوستان امید
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم