سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

چرا جهشی درس نخوانیم؟ کد مطلب : 14261 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

چرا جهشی درس نخوانیم؟

قبل از شرکت در آزمون جهش تحصیلی، فرآیندهای رشد فرزندتان را هم در نظر بگیرید. در این ویدئو از محمد کنفچیان به این موضوع پرداخته شده است.

. . . . . . . . . . . . .

 

                                                                   

 

والدین دانش‌آموزانی با هوش و توانمندی بالا، همیشه نگران این موضوع هستند که استعداد فرزندشان به طور کامل مورد استفاده قرار نگیرد و به همین دلیل کودک را تشویق به شرکت در آزمون جهش تحصیلی می‌کنند.

اما قبل از اینکه تصمیم‌تان را در این مورد عملی کنید، حتما فرایندهای رشد فرزندتان را هم در نظر بگیرید تا در آینده احساس پشیمانی نداشته باشید.

البته والدین دانش‌آموزان توانمند می‌توانند از منابع مختلف آموزشی استفاده کنند یا با ثبت‌نام در آزمون‌هایی مانند کانگرو، باعث رشد بیشتر استعدادهای فرزندشان شوند.

بنابراین حتما قبل از تصمیم‌گیری در مورد آزمون جهش تحصیلی، این موضوعات را هم در نظر بگیرید. آقای محمد کنفچیان (مشاور تحصیلی تیزلند) در این ویدئو، بیشتر از دلایل شرکت کردن یا شرکت نکردن در آزمون جهشی خواهد گفت.نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1553 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم