سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

دبیران : معلمان و مشاوران برگزیده : مشاوران برگزیده

1 2 مطلب : 18

محمد کنف‌چیان

بهترین مشاوران کسانی هستند که با دانش‌آموزان مشارکت کرده و از آنها حمایت می‌کنند تا آنها بتوانند آگاهانه تصمیم بگیرند و آینده تحصیلی و شغلی خود را معین کنند. ما در سرزمین تیزهوش‌ها آقای محمد کنفچیان یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

دکتر امیرحسین جعفر قلی

مشاوره تحصیلی خوب می‌تواند بزرگترین ابهامات شما را، مخصوصا در زمینه انتخاب رشته دبیرستان و کنکور برطرف کند. ما در سرزمین تیزهوش‌ها دکتر امیرحسین جعفر قلی یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

آتوسا آذریان

یکی از دوره‌های بلاتکلیفی نوجوانان همین روزهای تحصیل و کنکور است. در این دوران باید یک مشاور تحصیلی مناسب و کاربلد، همراه شما باشد، تا شما را در درست‌ترین مسیر قرار دهد. ما در سرزمین تیزهوش‌ها خانم آتوسا آذریان یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

نوید مدرسی

با توجه به اینکه تحصیل و کنکور مسیر بسیار پیچیده‌ای می‌باشد و راه‌های بسیار متنوعی در این راستا وجود دارد نیاز به یک مشاور آگاه و با تجربه برای جهت‌دهی و انتخاب بهترین راه‌های مطالعه و پیشرفت تحصیلی ضروری است. ما در سرزمین تیزهوش‌ها آقای نوید مدرسی یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

مسعود ادیب قیصری

استفاده از یک مشاور خبره تحصیلی و بهره گیری از برنامه ریزی درسی اختصاصی و منحصر به فرد برای هر داوطلب، می تواند باعث موفقیت در کنکور سراسری شود. ما در سرزمین تیزهوش‌ها آقای مسعود ادیب قیصری یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می کنیم

ادامه...


گلنار اسدی

بهترین مشاوران کنکور کسانی هستند که با دانش‌آموزان مشارکت کرده و از آنها حمایت می‌کنند تا آنها بتوانند آگاهانه تصمیم بگیرند و آینده تحصیلی و شغلی خود را معین کنند. ما در سرزمین تیزهوش‌ها خانم گلنار اسدی یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

شاهین کریمی

در این بخش به معرفی جناب آقای شاهین کریمی مشاور تحصیلی پرداخته ایم.

0 :
ادامه...

مهناز سادات آقامیری

در این بخش به معرفی خانم مهناز سادات آقامیری مشاور و روان شناس کودک و نوجوان پرداخته ایم.

0 :
ادامه...

شاهین طلوعی

در این بخش به معرفی جناب آقای مهندس شاهین طلوعی مشاور تحصیلی المپیاد پرداخته ایم.

0 :
ادامه...

مریم اسمعیلی

کودکان و نوجوانان به دلیل حساسیت های ویژه ای که در هر سنی دارند، ممکن است نیازها و خواسته های متفاوتی داشته باشند و در عین حال والدین نیز انتظارات و خواسته هایی از آنان داشته باشند، پس مشاوره کودک و نوجوان می تواند این نیازها و خواسته ها را هماهنگ نماید.در این قسمت به معرفی خانم مریم اسمعیلی روانشناس کودک و نوجوان پرداخته ایم.

1 :
ادامه...
1 2 مطلب : 18
تبلیغات

موسسه علامه حلی
نواندیشان هیوا
آپارات
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم