سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

دبیران : معلمان و مشاوران برگزیده : مشاوران برگزیده

1 2 مطلب : 20

آزمونت رو مدیریت کن

در این ویدیو آقای علی مددی در مورد مدیریت آزمون و اینکه چه میزان پاسخگویی صحیح به سوالات میتونه شما رو به موفقیت برسونه توضیح میدهد.

0 :
ادامه...

هادی علی‌مددی

بهترین مشاوران کسانی هستند که با دانش‌آموزان مشارکت کرده و از آنها حمایت می‌کنند تا آنها بتوانند آگاهانه تصمیم بگیرند و آینده تحصیلی و شغلی خود را معین کنند. ما در سرزمین تیزهوش‌ها آقای هادی علی‌مددی یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

محمد کنف‌چیان

بهترین مشاوران کسانی هستند که با دانش‌آموزان مشارکت کرده و از آنها حمایت می‌کنند تا آنها بتوانند آگاهانه تصمیم بگیرند و آینده تحصیلی و شغلی خود را معین کنند. ما در سرزمین تیزهوش‌ها آقای محمد کنفچیان یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

دکتر امیرحسین جعفر قلی

مشاوره تحصیلی خوب می‌تواند بزرگترین ابهامات شما را، مخصوصا در زمینه انتخاب رشته دبیرستان و کنکور برطرف کند. ما در سرزمین تیزهوش‌ها دکتر امیرحسین جعفر قلی یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

آتوسا آذریان

یکی از دوره‌های بلاتکلیفی نوجوانان همین روزهای تحصیل و کنکور است. در این دوران باید یک مشاور تحصیلی مناسب و کاربلد، همراه شما باشد، تا شما را در درست‌ترین مسیر قرار دهد. ما در سرزمین تیزهوش‌ها خانم آتوسا آذریان یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...


نوید مدرسی

با توجه به اینکه تحصیل و کنکور مسیر بسیار پیچیده‌ای می‌باشد و راه‌های بسیار متنوعی در این راستا وجود دارد نیاز به یک مشاور آگاه و با تجربه برای جهت‌دهی و انتخاب بهترین راه‌های مطالعه و پیشرفت تحصیلی ضروری است. ما در سرزمین تیزهوش‌ها آقای نوید مدرسی یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

مسعود ادیب قیصری

استفاده از یک مشاور خبره تحصیلی و بهره گیری از برنامه ریزی درسی اختصاصی و منحصر به فرد برای هر داوطلب، می تواند باعث موفقیت در کنکور سراسری شود. ما در سرزمین تیزهوش‌ها آقای مسعود ادیب قیصری یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می کنیم

ادامه...

گلنار اسدی

بهترین مشاوران کنکور کسانی هستند که با دانش‌آموزان مشارکت کرده و از آنها حمایت می‌کنند تا آنها بتوانند آگاهانه تصمیم بگیرند و آینده تحصیلی و شغلی خود را معین کنند. ما در سرزمین تیزهوش‌ها خانم گلنار اسدی یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

شاهین کریمی

در این بخش به معرفی جناب آقای شاهین کریمی مشاور تحصیلی پرداخته ایم.

0 :
ادامه...

مهناز سادات آقامیری

در این بخش به معرفی خانم مهناز سادات آقامیری مشاور و روان شناس کودک و نوجوان پرداخته ایم.

0 :
ادامه...
1 2 مطلب : 20
تبلیغات

مجتمع کوشش
دبیرستان فرزندان برتر
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم