سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

دبیران : معلمان و مشاوران برگزیده : نوید مدرسی

1 2 3 مطلب : 21

هنوز هم دوران کروناست

دیگر دوران کرونا نیست؛ دلایل ضعف در درس و یادگیری باید بررسی شود و بهانۀ کرونا قابل قبول نیست. صحبت‌های مشاور تحصیلی تیزلند را در این رابطه می‌بینید.

0 :
ادامه...

شما عادات را می‌سازید و عادات شما را

یکی از لازمه‌های موفقیت در کنکور، ساختن عادات خوب است. در این ویدیو مشاور کنکور تیزلند در مورد چند عادت که داوطلب‌ها و دانش‌آموزان باید بسازند، توضیح می‌دهند.

0 :
ادامه...

بدون عدد، درس خواندن فایده ندارد!

ندانستن تعداد تست‌های حل‌شده یا ساعت درس خواند بزرگ‌ترین عیبی است که تو را از مسیر موفقیت تحصیلی عقب می‌اندازد، در ویدیو مشاور تحصیلی تیزلند در این مورد توضیحات مهمی می‌دهد.

0 :
ادامه...

در آزمون آزمایشی شرکت کنم یا خیر؟

مشاور تحصیلی تیزلند می‌گوید حتما برای گرفتن نتیجه در کنکور و بقیه آزمون‌ها، باید در آزمون آزمایشی شرکت کرد؛ در ویدیو بیشتر در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم.

0 :
ادامه...

به فیل صورتی راه‌راه فکر نکن

حرف غلطی که خیلی از مشاورنماها به دانش‌آموزان می‌گویند: «به سختی‌ها و مشکلات فکر نکنید» این حرف کلیشه‌‌ای تا چه حد در ست است؟! در ویدیو مشاور تحصیلی تیزلند در این مورد توضیح می‌دهند.

0 :
ادامه...


سیلی شکست

سیلی شکست در واقع همان سیلی واقعیت است که فرد موقع نتایج کنکور یا آزمون‌های مختلف دانش‌آموزی تجربه می‌کند؛ توصیه‌های مشاور تحصیلی تیزلند را در این رابطه ببینید.

0 :
ادامه...

لحظه تصمیم

به قطار در حال حرکت سنگ زیادی پرتاب می‌شود؛ همانند زمانی که تصمیم به درس خواندن دارید، اما دوستان می‌گویند کسی با درس خواندن چیزی نشده؛ ویدیوی امروز در مورد لحظه تصمیم است.

0 :
ادامه...

با این فرد دوست بمانم یا خیر؟

آیا این فرد دوست مناسبی برای من هست؟ این سوالی است که خیلی از افراد در دوران‌های مختلف از خود می‌پرسند، جواب این سوال در پاسخ دادن به سوال دیگری است که در ویدیو می‌بینید.

0 :
ادامه...

از شکست خسته نشو

چطور می‌توان با حس بد شکست کنار آمد؟! آقای نوید مدرسی (مشاور تحصیلی) در ویدیویی که می‌بینید از ما دعوت می‌کنند تا از دریچه‌ای متفاوت به مشکلات و شکست‌ها نگاه کنیم.

0 :
ادامه...

تراز پایین، معدل بالا

درصد پایین و معدل بالا مشکل خیلی از دانش‌آموزان و داوطلبان است که دلیل آن می‌تواند روش اشتباه درس خواندن باشد، در ویدیو به صورت کامل در مورد این مسئله صحبت می‌کنیم.

0 :
ادامه...
1 2 3 مطلب : 21
تبلیغات

با علامه حلی تیزهوشان قبول شو، کلیک کن
هوپا آکادمی
بسته های آبان و آذر 1401
مجتمع بامداد پارسی
مجتمع آموزشی موعود