سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

دبیران : معلمان و مشاوران برگزیده : نوید مدرسی

1 مطلب : 9


تقسیم‌بندی رشته‌ها و انواع پذیرش دانشگاه‌ها در دفترچه انتخاب رشته

یکی از نکات قابل توجه در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه، دانستن تقسیم‌بندی رشته‌ها بر اساس متمرکز و نیمه‌متمرکز بودن است. موضوع دیگری که باید به آن توجه داشت انواع پذیرش کشوری، بومی، ناحیه‌ای، قطبی، استانی و... است؛ در ویدیوی زیر به بررسی آن می‌پردازیم تا انتخاب رشته دقیق‌تری داشته باشید.

0 :
ادامه...

نوید مدرسی

با توجه به اینکه تحصیل و کنکور مسیر بسیار پیچیده‌ای می‌باشد و راه‌های بسیار متنوعی در این راستا وجود دارد نیاز به یک مشاور آگاه و با تجربه برای جهت‌دهی و انتخاب بهترین راه‌های مطالعه و پیشرفت تحصیلی ضروری است. ما در سرزمین تیزهوش‌ها آقای نوید مدرسی یکی از بهترین مشاوران تحصیلی را به شما معرفی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

پشت کنکور ماندن یا نماندن؟!

خیلی از داوطلبانی که رتبۀ خوبی در کنکور نیاورده‌اند، بین انتخاب رشته و یا عدم آن شک دارند؛ در این مطلب یکی از مشاوران انتخاب رشته توصیه‌هایی برای داوطلبانی که در برزخ ماندن یا نماندن پشت کنکور هستند، دارد؛ با ما همراه باشید.

0 :
ادامه...

جزئیات کارنامه کنکور سراسری چیست؟

کارنامه کنکور سراسری که ملاک اصلی در الویت‌بندی کد رشته محل‌ها در انتخاب رشته دانشگاه است، شامل چند بند می‌شود که هر کدام اطلاعات خاصی را به داوطلب نشان می‌دهد؛ در ویدیوی زیر تک‌تک این قسمت‌ها را بررسی می‌کنیم.

0 :
ادامه...
1 مطلب : 9
تبلیغات

لیست رشته های علوم انسانی
لیست رشته های علوم ریاضی
لیست رشته های علوم تجربی
دبیرستان دخترانه پیمانه ثنا
لندینگ
مقاله
فرصت دیده شدن مدارس تهران