سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

سیلی شکست کد مطلب : 13157 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

سیلی شکست

سیلی شکست در واقع همان سیلی واقعیت است که فرد موقع نتایج کنکور یا آزمون‌های مختلف دانش‌آموزی تجربه می‌کند؛ توصیه‌های مشاور تحصیلی تیزلند را در این رابطه ببینید.

. . . . . . . . . . . . .

 

 

 

جملۀ کلیشه‌ای «چیزی از ارزش‌های تو کم نشده» یک باور غلط در مواقعی است که در کاری شکست می‌خوریم. این سیلی شکست، در واقع همان سیلی واقعیت برای زمانی است که امتحانات و یا آزمون‌های موفق نمی‌شویم و قطعا ایراداتی در نحوۀ عملکرد ما بوده که نتیجه سیلی دردناک شکست است.

در ویدیوی بالا آقای نوید مدرسی (مشاور تحصیلی) توصیه‌هایی برای پذیرش درد این سیلی، تغییر و موفقیت دارد، تماشا کنید و نظرات خود را برای ما بفرستید.

 

ویدیوی بعدی

لحظه تصمیم

 

لحظه تصمیم

 

 

ویدیوی قبلی

با این فرد دوست بمانم یا خیر؟

  

 با این فرد دوست بمانم یا خیر؟نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1586 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته دبیرستان
علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم