سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

دبیران : معلمان و مشاوران برگزیده : گلنار اسدی

1 2 مطلب : 15

معرفی کتاب‌های کمک‌درسی ریاضی (ویژه کنکور)

بهترین کتاب تست کنکور ریاضی چیست؟ مشاور کنکور تیزلند چند کتاب را در این ویدیو مقایسه می‌کنند تا داوطلب به درصد بالای ریاضی برسد.

0 :
ادامه...

معرفی کتاب‌های کمک‌درسی ریاضی (ویژه مدرسه)

بهترین کتاب کمک‌درسی ریاضی چیست؟ در این ویدیو کتاب‌های مختلف دارای درس‌نامه و تست ریاضی را مقایسه می‌‌کنیم تا دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور کتاب ریاضی مناسب خود را بخوانند.

0 :
ادامه...

معرفی منابع کمک‌درسی شیمی

کتاب کمک درسی شیمی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم چی بخریم؟ سوالی که اکثر دانش‌آموزان متوسطه دوره دوم دارند و در ویدیو مشاور تحصیلی تمام کتاب‌های موجود را مقایسه می‌کنند تا بهترین را انتخاب کنید.

0 :
ادامه...

معرفی کتاب‌های کمک‌درسی زیست

کتاب کمک‌درسی شامل درس‌نامه، تست و کنکوری درس زیست‌شناسی چی بخریم؟! سوالی که دانش‌‌آموزهای پایه دهم، یازدهم و دوازدهم خیلی می‌پرسند و ما هم در ادامه کتاب‌های کمک‌درسی مختلف گاج، خیلی سبز، الگو و... را مقاسیه کردیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

0 :
ادامه...

درس‌نامه کتاب‌ها را بخوانیم یا خیر؟!

درصد و تراز خوبی در آزمون‌های آزمایشی نمی‌گیرید؟! شاید دلیل آن گذاشتن وقت بیش از حد روی درس‌نامۀ کتاب‌هاست؛ در ویدیو توضیحات کامل را ببینید.

0 :
ادامه...


فاکتورهای انتخاب منابع درسی

با شروع سال تحصیلی جدید و یا برنامه‌ریزی برای آزمونی خاص، انتخاب بهترین منبع کمک درسی یکی از دغدغۀ دانش‌آموزان برای صرفه‌جویی در هزینه و زمان است؛ سه فاکتور مهم برای انتخاب منابع درسی وجود دارد که در ویدیو توضیح داده‌ایم.

0 :
ادامه...
1 2 مطلب : 15
تبلیغات

با علامه حلی تیزهوشان قبول شو، کلیک کن
هوپا آکادمی
بسته های آبان و آذر 1401
مجتمع بامداد پارسی
مجتمع آموزشی موعود