سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درس‌نامه کتاب‌ها را بخوانیم یا خیر؟! کد مطلب : 13056 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

درس‌نامه کتاب‌ها را بخوانیم یا خیر؟!

درصد و تراز خوبی در آزمون‌های آزمایشی نمی‌گیرید؟! شاید دلیل آن گذاشتن وقت بیش از حد روی درس‌نامۀ کتاب‌هاست؛ در ویدیو توضیحات کامل را ببینید.

. . . . . . . . . . . . .

 

 

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که خوب درس بخوانید و وقت زیادی را برای آزمون‌ها بگذارید، اما در زمان امتحانات میان‌ترم یا آزمون‌های آزمایشی نمرات و درصدهای خوبی را کسب نکنید. یکی از دلایل آن می‌تواند تمرکز بیش از حد روی درس‌نامۀ کتاب‌های درسی باشد. گاهی این درس‌نامه‌ها به ضرر دانش‌آموز است و باید در مواقع خاصی به مطالعه آن‌ها پرداخت. در ویدیوی بالا توضیحات کاملی در مورد این مشکل و زمانی که باید به درس‌نامه‌های منابع کمک آموزشی مراجعه کرد، می‌پردازیم؛ همراه ما باشید.

ویدیوی پیشنهادی بعدی:

 

.......................نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1647 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم