سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مهارت کره ای ها در زبان انگلیسی به رغم هزینه های کلان آموزشی بالا نیست کد مطلب : 3935 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

مهارت کره ای ها در زبان انگلیسی به رغم هزینه های کلان آموزشی بالا نیست

بر اساس تحقیق یک موسسه بین المللی آموزشی در 70 کشور دنیا، مردم کره جنوبی به رغم صرف هزینه های کلان در زمینه یادگیری زبان انگلیسی، در سطح "متوسط" این زبان جای می گیرند.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش روزنامه تایمز کره، موسسه Education First در گزارش سالانه خود کره جنوبی را در رده 27 مهارت زبان انگلیسی جای داده است. در این گزارش سالانه که وضعیت مهارت زبان انگلیسی را بین 70 کشور بررسی کرده، کره جنوبی پایین تر از کشورهایی همچون سنگاپور (رده دوازدهم)، مالزی (رده چهاردهم) و هند (رده بیستم) قرار گرفته است. کره جنوبی 3 پله از رتبه سال گذشته خود سقوط کرده اما کماکان به لحاظ صرف بودجه در زمینه یادگیری زبان انگلیسی، در رده نخست دنیا ایستاده است.

بازدیدکننده عزیز، در گزارش موسسه Education First آمده است: "مردم کره جنوبی در سال 2013 حدود 18.4 میلیارد دلار صرف آموزش خصوصی کرده اند که یک سوم از این مبلغ به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص داشته است. اما به رغم این سرمایه گذاری سنگین، مهارت زبان انگلیسی بزرگسالان در کره جنوبی بهبودی نداشته است."

کارشناسان امور آموزشی در کره می گویند "رویکرد مردم به نمره گرایی در آزمون" را شاید بتوان دلیل اصلی برای بهبود نیافتن مهارت زبان انگلیسی در این کشور دانست.

یک کارشناس می گوید: "مردم انگلیسی می خوانند تا در آزمون های مدارس یا دیگر مراکز، امتیاز بیشتری کسب کنند؛ نه برای برقراری ارتباط بهتر به زبان انگلیسی."

بازدید کننده گرامی، وی می افزاید: "این یک دلیل اصلی برای پیشرفت اندک مهارت زبانی مردم، به رغم صرف هزینه های سنگین در زمینه یادگیری انگلیسی است."

 


منبع: سئول تهراننظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1272 را در این کادر وارد کنید:

   آقای ابوالفضل عباس زاده
سلام ببخشید یعنی کره جنوبی به زبان انگلیسی مسلط هستند یا خیر چون در سایت های معتبر دنیا گفتند که فقط 50 درصد صحبت می کنند.


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟
مجموعه مدارس سرای دانش
دبستان و پیش دبستان ایران دخت
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم