سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

تاثیرات روانی رنگ قهوه ای بر کودکان کد مطلب : 6562 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

تاثیرات روانی رنگ قهوه ای بر کودکان

رنگ ها در سراسر زندگی ما کاربرد دارند و تاثیرات آنها غیرقابل اجتناب است. براین اساس مطالعه تاثیرات آنها در زندگی ما و کودکان مان ضرورت دارد.

. . . . . . . . . . . . .

رنگ قهوه ای، رنگی گرم می باشد و به لحاظ خاصیت،خاصیتی خنثی دارد. این رنگ بیانگر اعتماد و عقلانیت است و صمیمیت و یکدلی را به دنبال دارد. رنگ قهوه ای می تواند احساس آرامش ، آسایش  و ابهت را به دنبال داشته باشد و از این رو قادر است که سبب ایجاد و پرورش حس اقتدار و حمایت از اطرافیان گردد. در ادامه به طور تفصیلی به ویژگی های این رنگ و تاثیرات روان شناسانه ی آن بر روی کودکان پرداخته می شود.

رنگ قهوه ای دارای طیف سه گانه ی قهوه ای خیلی کمرنگ، قهوه ای کمرنگ(میانه) و قهوه ای سوخته (پررنگ) می باشد. این رنگ، یکی از رنگهای اصلی طبیعت است ،زیرا خاک نیز به رنگ قهوه ای می باشد و  خاک یکی از عناصر اصلی جهان است. براین اساس برخی متفکران رنگ قهوه ای را مادر زمین می دانند و از این رو اعتقاد براین دارند که این رنگ خاصیت آرامش بخشی بسیار بالایی دارد.

این مطلب ادامه دارد ولی ادامه آن به شما نمایش داده نمی شود!
برای دیدن ادامه این مطلب  به صورت کامل باید عضو سایت باشید.  ادامه برخی مطالب سایت (از جمله این مطلب) فقط به اعضا نمایش داده می شود.
اگر قبلاً عضو شده اید و کد و رمز دارید، برای ورود اینجا کلیک کنید:
ورود اعضا

اگر عضو نشده اید، عضو شوید و به حدود 50 هزار عضو سایت بپیوندید. عضویت بسیار ساده است و در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
برای عضویت در سایت کلیک کنید

نویسنده مطلب : اعظم پیکانینظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1626 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

سفیرمال  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

تاثیرات روانی رنگ قهوه ای بر کودکان

رنگ ها در سراسر زندگی ما کاربرد دارند و تاثیرات آنها غیرقابل اجتناب است. براین اساس مطالعه تاثیرات آنها در زندگی ما و کودکان مان ضرورت دارد.