سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مطالب و مقالات علمی و آموزشی : دانستنی های گوناگون

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 299

تفاوت هنرستان کاردانش و فنی حرفه‌ای

بعضی رشته‌ها هم در هنرستان فنی حرفه‌ای وجود دارد و هم در هنرستان کاردانش و دانش‌آموز نمی‌داند که تفاوت این دو هنرستان در انتخاب رشته چیست؛ در این مقاله ضمن بررسی تفاوت و شباهت‌های هر دو هنرستان را بررسی می‌کنیم تا به هننگام انتخاب رشته بهترین را انتخاب کنید.

0 :
ادامه...

اعلام نتایج جهش تحصیلی

برای آگاهی از نتایچ آزمون جهش تحصیلی، باید به مدرسه مراجعه کرد. مدارس نتایج را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند و دانش‌آموزان در صورت پذیرفته شدت می‌توانند با مراجعه به سایت همگام در مدارس ثبت‌نام کنند.

0 :
ادامه...

تطبیق واحد نظام قدیم به جدید برای ترک تحصیلی‌ها

افرادی که طبق نظام قدیم تحصیل کرده‌اند برای ادامه تحصیلی باید سوابق تحصیلی و دروس خود را طبق نظام جدید ارائه دهند؛ در این مقاله در مورد شرایط تطبیق واحد در رشته‌های مختلف صحبت می‌کنیم.

0 :
ادامه...

مدرسه تیزهوشان مناسب چه کسانی نیست؟

مدارس تیزهوشان همیشه مورد توجه والدینی بوده که برای آیندۀ تحصیلی بچه‌هاشون برنامه‌ریزی کرده‌اند؛ اما این مدارس ممکن است برای یک سری از دانش‌آموزان به آن شکل که باید مناسب نباشد.

0 :
ادامه...

معرفی 5 رشته پرطرفدار گروه علوم انسانی

در این مطلب پنج تا از بهترین و پرطرفدارترین رشته‌های دانشگاهی علوم ‌انسانی، بهترین دانشگاه‌هایی که این رشته‌ها را ارائه می‌کنند، بازار کار و درآمد این رشته‌ها را می‌بینید.

0 :
ادامه...


راهنمای جامع انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نحوه چیدمان الویت‌ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد، دفترچه انتخاب رشته، زمان‌بندی، نحوه انجام انتخاب رشته با کنکور و بدون کنکور و... از دغدغه‌های داوطلبین این دانشگاه است که در این مطلب به بررسی آن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

معرفی و لیست دانشگاه‌های فرهنگیان

شرایط و نحوۀ پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان تنها از طریق کنکور سراسری انجام می‌شو؛ مسیر ثبت‌نام، لیست دانشگاه‌ها و رشته‌های دانشگاه فرهنگیان را در ادامه خواهید دید.

0 :
ادامه...

معرفی 10 رشته برتر گروه علوم ریاضی

طبق آمارها رشته‌هایی مثل مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر و... جز پرطرفدارترین رشته‌های علوم ریاضی برای داوطلبین به هنگام انتخاب رشته هستند. در این مطلب به بررسی تک‌تک این رشته‌ها می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

معرفی دانشگاه امام صادق (ع) و لیست رشته‌های آن

دانشگاه امام صادق (ع) می‌تواند یکی از انتخاب‌های داوطلبان علوم انسانی برای ورود به رشته‌های خاص باشد؛ در ادامه لیست رشته‌های دانشگاه امام صادق، مزایای ثبت‌نام و نحوه ورود به آن را بررسی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

نکات کلیدی در انتخاب رشته کنکور سراسری

خواسته‌های متفاوت داوطلبان با هم تاثیر به مراتب چشمگیری در تنوع و گوناگونی پارامترهای مهم و تاثیرگذار در انتخاب رشته دارد. بنابراین لازم است داوطلبان کنکور سراسری در فرایند انتخاب رشته نهایت دقت و وسواس را به خرج دهند تا بهترین نتیجه را برای چندین سال زحمت و تلاش بی‌وقفه خود رقم بزنند.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 299
تبلیغات

با علامه حلی تیزهوشان قبول شو، کلیک کن
هوپا آکادمی
بسته های آبان و آذر 1401
مجتمع بامداد پارسی
مجتمع آموزشی موعود