سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مطالب و مقالات علمی و آموزشی : دانستنی های گوناگون

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 317

آیا مدارس تیزهوشان ذخیره دارد؟

ممکن است در آزمون مدارس تیزهوشان قبول نشوید. در این صورت باید اعتراض کنید یا منتظر تکمیل ظرفیت باشید. در این مقاله به طور کامل به این موضوع می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

نحوه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان

داوطلبان آزمون ورودی مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم مدارس تیزهوشان، در صورت داشتن اعتراض به نتایج، می‌توانند در بازۀ زمانی دو تا سه روز پس از انتشار نتایج، اعتراضات خود را ثبت کنند.

0 :
ادامه...

آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم

مهم‌ترین شرطی که برای شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هشتن باید رعایت کنید، شرط معدل است و زمان ثبت‌نام آن معمولا در مردادماه انجام می‌شود.

0 :
ادامه...

گواهی تدریس به همکاران در مدرسه

با برگزاری کارگاه آموزشی تدریس به همکاران می‌­توانید امتیاز لازم برای رتبه‌­بندی را کسب کنید ما در این مقاله قدم به قدم همراه شما هستیم تا موضوع مناسبتان را انتخاب کنید و گواهی معتبری از مدیر آموزشگاهتان بگیرید.

0 :
ادامه...

تفاوت کارورزی با کارآموزی چیست؟

هدف اصلی کارورزی، آموزش دانش‌آموزان در محیط کاری و بهره‌گیری از تجربیات و دانش شاغلین است؛ در حالی که در کارآموزی هدف، آموزش عملی دانش‌آموزان و کسب تجربیات و مهارت‌های فنی مورد نیاز برای شغل است.

0 :
ادامه...


در مدارس تیزهوشان چه کتاب‌هایی تدریس می‌شود؟

همان کتاب‌هایی که در مدارس عادی تدریس می‌شوند، در مدارس تیزهوشان نیز تدریس خواهد شد؛ با این تفاوت که از کتاب‌های تکمیلی نیز برای تدریس استفاده می‌شود.

0 :
ادامه...

لیست ادارات آموزش‌و‌ پرورش مناطق مختلف تهران

هر ادارۀ آموزش‌و‌پرورشی در تهران مسئولیت ارائه خدمات به دانش‌آموزان را دارد و بهترین اداره آموزش‌و‌پرورش برای پاسخگویی بستگی به نیازها و موقعیت مکانی شما دارد؛ در این مطلب لیست ادارات آموزش‌وپرورش مناطق مختلف تهران را خواهید دید.

0 :
ادامه...

چه کسی امتحان را اختراع کرد؟

اولین بار مفهوم امتحان در اواخر قرن نوزدهم توسط یک آمریکایی به نام هنری فیشل ابداع شد ولی چرا باید امتحان بدهیم و راه موفقیت در امتحانات چیست؟! ما در این مقاله همراه شما هستیم تا پاسخ سوالات را بدهیم.

0 :
ادامه...

آیا کلاس اول مردودی دارد؟

به‌عنوان والدین یک دانش‌آموز حتما نیاز به تلاش در کارنامه نگران‌تان کرده است؛ نیاز به تلاش نگران‌کننده است، اما لزوما به معنای مردودی در ابتدایی نیست. ما در این مقاله همه‌چیز را برای‌تان گفته‌ایم.

0 :
ادامه...

شرایط نقل‌وانتقال پذیرفته‌شدگان مدارس تیزهوشان

گاهی پذیرفته‌شدگان مدارس تیزهوشان مجبور به تغییر مدرسه خود می‌شوند. آن‌ها باید از شرایط نقل‌وانتقال در این مدارس اطلاع داشته باشند تا با مشکل روبرو نشوند.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 317
تبلیغات

دبیرستان دخترانه مدبران
دبستان و پیش دبستان بوستان امید
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم
مجتمع آموزشی ماهور