سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ابزارهای جدید دنیای واقعی و دیجیتال را در هم می آمیزند کد مطلب : 6780 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

ابزارهای جدید دنیای واقعی و دیجیتال را در هم می آمیزند

تحلیلگران پیش بینی می کنند که خط بین دنیای واقعی و دیجیتال، با پیشرفت فناوری های فعلی و توسعه ابزارهای جدید محو خواهد شد.

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

تحول دیجیتال در مدارس در حال حاضر با سرعت رو به بالایی اتفاق می افتد در حال رشد است، و به نظر می‌رسد هیچ نشانه‌ای از کند شدن این روند وجود ندارد. تحلیلگران پیش بینی می کنند که خط بین دنیای واقعی و دیجیتال، با پیشرفت فناوری‎های فعلی و توسعه‌ی ابزار‌های جدید محو خواهد شد.

عنوان دوقلوهای دیجیتال، مفهوم جدیدی نیست. اعضای جامعه ی آنلاین نسخه های متعددی از خود را از طریق سایت های رسانه های اجتماعی و پروفایل های آنلاین ارائه می کنند. سیستم ها نیز دارای کپی های دیجیتالی هستند که به منظور بازنویسی کارهای روزانه، بازتابی از واقعیات را نشان می دهند. این تکنولوژی می تواند در ارتباط با ابزارهایی مانند کوله پشتی های دیجیتالی استفاده شود تا بتواند شیوه ی یادگیری دانش آموزان را تحلیل کرده و برنامه های درسی شخصی تر را طراحی کنند.

عنوان دیگر ادج‌های توانمند است. محاسبات ادج ها، پردازش اطلاعات را انجام می دهد و با استفاده از دستگاه های ادج به جای ارسال اطلاعات به طور مستقیم به و از یک ابر داده ی متمرکز، به منبع نزدیک می شود. ادج‌های قدرتمند می تواند برای مدارسی که نیاز به قدرت محاسباتی بیشتری دارند، به عنوان یک ابزار جدید از در آمیختن هدست‌های تقویت شده واقعی و مجازی یا دستگاه‌های کلاس درس ایفای نقش کند.

فن‌آوری‌های شناور، روی صحبت ما با AR و VR است. انتظار می رود که استفاده از تکنولوژی همه جانبه افزایش یابد، زیرا سخت‌ا‌‌‌فزار و نرم‌افزار در این فن‌آوری‌ها بهبود می‌یابند. تا سال 2022، هفتاد درصد از سازمانها فن‌آوری‌های شناور را تجربه خواهند کرد.


منبع: اندیشه آفرینان شریفنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1433 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

آزمون شماره 6 مدارس برتر  class=
مدرسه مروا  class=
مدرسه سلام سبز  class=
مدرسه سلام سرو  class=

ابزارهای جدید دنیای واقعی و دیجیتال را در هم می آمیزند

تحلیلگران پیش بینی می کنند که خط بین دنیای واقعی و دیجیتال، با پیشرفت فناوری های فعلی و توسعه ابزارهای جدید محو خواهد شد.