سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مطالب و مقالات علمی و آموزشی : مطالب آموزشی درسی

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 465

آزمون هدایت تحصیلی چیست؟

فرایند هدایت تحصیلی برای انتخاب رشته پایه نهم به دهم و حداقل نمرات مورد نیاز برای تحصیل در هر رشته که شرایط آینده‌ساز هر دانش‌آموز است، خیلی اهمیت دارد.

ادامه...

آشنایی با المپیاد نجوم و اختر فیزیک دانش آموزی

دانش‌آموزان برای شرکت در المپیادهای دانش‌آموزی باید از شرایط آن اطلاع داشته باشند که در این بین، المپیاد نجوم، یکی از پرهیجان‌ترین و خاص‌ترین المپیادها محسوب می‌شود.

6 :
ادامه...

شرایط شرکت در المپیاد ریاضی برای دانش‌آموزان فعال

المپیاد ریاضی و نحوۀ برگزاری آن، نمونه سؤالات این المپیاد دغدغۀ همیشگی دانش‌آموزان و والدین‌شان هستند که ابهاماتی را با خود به همراه دارند و لازم است در این زمینه اطلاعاتی را به دست آورند.

3 :
ادامه...

آشنایی کامل با المپیاد فیزیک دانش‌آموزی

این مقاله سوالات متقاضیان المپیاد فیزیک در مورد شرایط شرکت در این المپیاد، منابع، تاریخچه و مزایای مدال‌آوری در به‌طور کامل پاسخ می‌دهد.

0 :
ادامه...

المپیاد شیمی چیست؛ شرایط شرکت در آن

شرایط ثبت‌نام در المپیاد شیمی، نمونه سوالات، منابعی که باید مطالعه شود، مراحل آزمون در ایران و... سوالات بسایر دانش‌آموزان متقاضی المپیاد شیمی است که در این مقاله به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

1 :
ادامه...

آکادمی هوپا

المپیاد کامپیوتر دانش‌آموزی و شرایط ثبت‌نام در آن

المپیاد کامپیوتر از جمله آزمون‌های جذاب دانش‌آموزی که مراحل و شرایط خاص شرکت کردن را دارد و در این مقاله قصد داریم، در مورد جزئیات آن صحبت کنیم.

1 :
ادامه...

معرفی انواع المپیاد دانش‌آموزی و شرایط شرکت در آن

شرایط شرکت در المپیادهای دانش‌آموزی، مراحل المپیادهای علمی، انواع المپیادها، مزایای شرکت در المپیادهای جهانی دغدغه افراد زیادی است که در این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم.

1 :
ادامه...

راه‌های افزایش تمرکز در تست زدن

دلایل عدم تمرکز به هنگام درس خواندن و تست ردن چیست؟ چه راه‌هایی برای جلوگیری از حواس‌پرتی هست؟ روش و تکنیک‌های تست زدن چیست؟ این‌ها سوالاتی هستند که در این مقاله جواب داده می‌شوند.

0 :
ادامه...

آیا به نظر شما خواندن درس ریاضی بی فایده است؟

اهمیت خواندن درس ریاضی به همان اندازه ای است که خواندن دروس دیگر اهمیت دارد. در این مقاله تاثیر ریاضی بر علوم مختلف، فواید آن در طبیعت و زندگی را بررسی می کنیم.

0 :
ادامه...

آزمون ریاضیات کانگورو چیست و چگونه برگزار می شود؟

یکی از المپیادهای مطرح دانش‌آموزی، المپیاد ریاضی کانگورو است که به صورت خاص روی خلاقیت دانش‌آموزان در حل سوالات تمرکز دارد.

ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 465
تبلیغات

دبیرستان علوم نو
مدرسه مجازی کلاسیکو
دبیرستان خاتم
انتخاب رشته نهم