سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

معرفی کتاب تو تنها نیستی کد مطلب : 6907 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

معرفی کتاب تو تنها نیستی

کتاب تو تنها نیستی جدیدترین کتاب نشر پرتقال است. این کتاب برای گروه سنی جوان مناسب هست

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

همه‌چیز از آن‌جا شروع می‌شود که خانم لاورن بچه‌ها را به کلاس هنر قدیمی‌شان می‌برد و از آن‌ها می‌خواهد هفته‌ای یک بار به این کلاس بیایند و یک ساعت با هم حرف بزنند. او به بچه‌ها می‌گوید شما باید حرف‌هایی را بزنید که نمی­ توانید در حضور بزرگ‌ترها بزنید و ازشان می‌خواهد از خودشان بپرسند: «اگر در جهان، بدترین اتفاق­ های ممکن بیفتد، آیا به دیگران کمک خواهم کرد؟ آیا به نیازمندان پناه می‌دهم؟ و...» بعد، از تک‌تک بچه­ ها می­خواهد به دوستش بگوید: «من پناه تو خواهم بود.» اول، بچه‌ها مضطرب هستند اما کم‌کم می‌فهمند این کلاس مکان امنی است برای حرف زدن از مسائلی که اذیتشان می‌کند؛ از رفتن پدر استبان تا ترس اماری از پلیس‌ها و حبسِ پدر هیلی. این شش نوجوان در کنار هم، از ترس‌هایشان می‌گویند و احساساتی را که از دیگران پنهان می‌کردند، ابراز می‌کنند. در نهایت شجاع‌تر می‌شوند و می‌فهمند تنها نیستند.

این کتاب برای گروه سنی جوان مناسبه . نویسنده این کتاب جکلین وودسون و مترجم کتابمیترا امیری است که توسط نشر پرتقال به چاپ رسیده است.

 معرفی کتاب تو تنها نیستی

 

برای سفارش کتاب رئال تو تنها نیستی، همین حالا به سایت کتابم کو مراجعه کنید.
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1856 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

در تیزلند، روند آموزش، وقفه ناپذیر است. کلاس های آنلاین را با تیزلند برگزار کنید.  class=
آزمون شماره 6 مدارس برتر  class=
مدرسه مروا  class=
مدرسه سلام سبز  class=
مدرسه سلام سرو  class=

معرفی کتاب تو تنها نیستی

کتاب تو تنها نیستی جدیدترین کتاب نشر پرتقال است. این کتاب برای گروه سنی جوان مناسب هست