سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ویژه اولیا آموزشی : مقاله

1 2 3 4 5 6 7 8 مطلب : 79

معرفی انواع تست هوش برای کودکان و نوجوانان در سنین مختلف

در این مقاله برای اطلاع والدین انواع تست هوش کودکان و نوجوانان معرفی می‌شوند تا آن‌ها بتوانند برای آیندۀ فرزندانشان و انتخاب بهترین مدارس برنامه‌ریزی کنند.

0 :
ادامه...

چگونه بهترین هنرستان را برای تحصیل انتخاب کنیم؟

یکی از دغدغه دانش‌آموزان انتخاب بهترین هنرستان برای ادامه تحصیل در رشته‌های هنری است؛ در این مقاله به بررسی ویژگی‌های هنرستان خوب، نکاتی که باید برای انتخاب هنرستان در نظر داشت و نحوه پیدا کردن آن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

راهکارهای ایجاد رقابت سالم بین دانش‌آموزان و مزایای آن

رقابت سالم در دانش‌آموزان، نیرو محرکه پیشرفت آن‌ها است، اما گاهی این مسئله با تربیت و دید غلط به معنی رقابت، با نوع ناسالم اشتباه گرفته می‌شود؛ در این مقاله به بررسی و تعریف رقابت سالم می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

آیا آموزش در فضای مجازی می تواند سبب انزوای کودکان شود؟

آموزش در فضای مجازی، شیوه تعاملات کودکان ما را دگرگون ساخته و گاه می تواند زمینه ساز انزواطلبی در آن ها شود. اگر ما مدیریت موثری بر آموزش کودک خود داشته باشیم، می توانیم از بروز این مشکل پیشگیری کنیم.

0 :
ادامه...

مزایا و معایب مدارس مجازی چیست؟

مدارس آنلاین همانند سایر شیوه های آموزشی، مزایا و معایبی در بردارند. آگاهی از این امر به ما کمک می کند تا با بینش بهتری به بررسی معایب و مشکلات این مدارس بپردازیم و راه حل های مفید و کاربردی ارائه دهیم.

0 :
ادامه...

آکادمی هوپا

فضای مدرسه تیزهوشان باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد؟

دانش آموزان تیزهوش به لحاظ قدرت فهم و یادگیری در سطوح بالایی قرار دارند. بر این اساس باید در فضای آموزشی ای قرار بگیرند تا بتوانند استعدادهای خود را شکوفا سازند. در ادامه به ویژگی های متناسب مدارس تیزهوشان پرداخته می شود.

0 :
ادامه...

رقابت سالم چه اصولی دارد؟

ایجاد رقابت بین فرزند ما و گروه همسالانش و تشویق برترین ها، ممکن است سبب درجا زدن او، نا امیدی و سرخودگی اش گردد. از این رو باید به دنبال اصولی باشیم که بتواند از مفهوم رقابت به شکل مطلوبی در زندگی فرزندمان استفاده کند.

0 :
ادامه...

با چه راهکارهایی می توان اختلالات یادگیری را درمان کرد؟

اختلالات یادگیری، نوعی از اختلالات آموزشی هستند که ضرورت دارد، در سنین پایین شناسایی و درمان شوند. در صورت عدم درمان، این اختلالات در سنین بالا پیشرفت کرده و زمینه ساز اختلالات روانی می گردند.

0 :
ادامه...

انواع اختلال های یادگیری و راه های شناسایی آن ها

کودکان دارای اختلالات یادگیری از میزان خطر بالاتری برای داشتن مشکلات هیجانی و رفتاری برخوردار هستند. بر این اساس لازم است که آنها را شناسایی کرد و با برطرف نمودن اختلالات شان از بروز سایر مشکلات جلوگیری کرد.

0 :
ادامه...

سال آینده طلایی ترین سال مدارس ایران است

مدرسه هوشمند علاوه بر دانش آموزان امکان رشد معلمان و مسئولان مدرسه را هم محیا می کند.بیشتر مطالعه کنید.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 مطلب : 79
تبلیغات

دبیرستان علوم نو
مدرسه مجازی کلاسیکو
دبیرستان خاتم
انتخاب رشته نهم