سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پایه دوازدهم (متوسطه دوره دوم) : رشته های دانشگاهی : رشته های گروه علوم انسانی

1 2 مطلب : 17

معرفی 5 رشته پرطرفدار گروه علوم انسانی

در این مطلب پنج تا از بهترین و پرطرفدارترین رشته‌های دانشگاهی علوم ‌انسانی، بهترین دانشگاه‌هایی که این رشته‌ها را ارائه می‌کنند، بازار کار و درآمد این رشته‌ها را می‌بینید.

0 :
ادامه...

رشته اقتصاد چیست؛ درآمد و شرایط کار در آن

یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها برای گروه انسانی، رشته اقتصاد است. این رشته کاربرد فراوان و پردرآمد بوده و برای ورود به آن باید مسیر مشخصی طی شود که در ادامه در مورد آن بحث می‌کنیم.

0 :
ادامه...

آشنایی با رشته هتلداری و بازار کار آن

یکی از رشته‌های جذاب در صنعت گردشگری رشته هتلداری است؛ در این مقاله به بررسی مسیر تحصیلی و بازار کار آن می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

0 :
ادامه...

معرفی رشته بازاریابی و انواع آن

یکی از رشته‌هایی که خیلی این روزها در موردش حرف زده می‌شود، رشته بازاریابی است؛ رشته و دانشی که برای کسب‌وکارها بسیار کاربردی بوده و اهمیتش بالاتر رفته. اما سوال اینجاست که برای فعالیت در این حوزه حتما باید تحصیلات آکادمیک داشت؟ در جواب باید گفت که از راه‌های مختلفی می‌توان وارد رشته بازاریابی شد، در ادامه مطلب بیشتر در این مورد توضیح داده می‌شود.

0 :
ادامه...

رشته گردشگری چیست؛ بازار کار و مراحل تحصیلی آن

یکی از جذاب‌ترین رشته‌ها در سراسر جهان برای افرادی که سفر کردن را دوست دارند، رشته گردشگری یا در بیان درست‌تر مدیریت گردشگری است که در این مطلب در مورد بازار کار، مزایا و معایب و نحوه تحصیل در آن صحبت می‌کنیم.

0 :
ادامه...


چگونه مربی مهد کودک شویم؟

رشته تربیت کودک که به رشتۀ کودکیاری و مربی‌گری مهد کودک نیز نامیده می‌شود، مناسب کسانی است که به آموزش کودکان و همیاری آن‌ها علاقه دارند؛ در این مطلب، به بررسی روند ورود به این حوزه می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

تحصیل در رشته تربیت معلم و آموزگاری در ایران

رشته تربیت معلم یکی از رشته‌هایی است که به‌واسطه شرایط کاری شفاف طرفداران زیادی دارد؛ در این مقاله ما سعی کردیم تا به بررسی مسیر ورود به تحصیل و اشتغال در رشته تربیت معلم بپردازیم و به‌صورت تخصصی تدریس در هر رشته را توضیح دهیم.

0 :
ادامه...

همه چیز در مورد رشته خبرنگاری

برای خبرنگار شدن از کجا باید شروع کرد؟ برای موفقیت در رشته خبرنگاری چه کارهایی باید انجام داد؟ آینده کاری و ماهیت شغل خبرنگاری چیست؟ در این مقاله به بررسی این رشته می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

برای پلیس شدن چه رشته‌ای باید خواند؟

شما هم می‌خواهید پلیس شوید اما راه تحصیلی و ورود به دانشگاه‌های علوم انتظامی را نمی‌دانید؟ در این مقاله به بررسی مسیر تحصیلی و کاری، گرایش‌ها و مزایای تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

معرفی رشته حقوق، گرایش‌ها و شرایط تحصیل در آن

از آنجایی که برای انتخاب رشته، دانش‌آموزان و والدین باید با جزئیات رشته‌های تحصیلی آشنا باشند و در بین رشته‌های انسانی، رشتۀ حقوق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، به معرفی اصول و مبانی رشتۀ حقوق پرداخته‌ایم.

0 :
ادامه...
1 2 مطلب : 17
تبلیغات

مجتمع کوشش
دبیرستان فرزندان برتر
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم