سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پایه دوازدهم (متوسطه دوره دوم) : رشته های دانشگاهی : رشته های گروه علوم تجربی

1 2 3 مطلب : 26

10 رشته پرطرفدار علوم‌تجربی

از مهم‌ترین رشته‌های علوم‌ تجربی می‌توان به رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی اشاره کرد که در ادامه بررسی دقیق‌تری در مورد این رشته‌ها داریم.

0 :
ادامه...

معرفی رشته مددکاری اجتماعی در هنرستان و دانشگاه

رشته مددکاری اجتماعی با هدف شناسایی و حل مشکلات آسیب‌دیدگان از بحران‌های اجتماعی ایجاد شده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق شرکت در کنکور رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی به انتخاب این رشته بپردازند.

0 :
ادامه...

آشنایی با رشته فیزیوتراپی، رتبه قبولی و بازار کار آن

رشته فیزیوتراپی یکی از رشته‌های مناسب برای داوطلبان انتخاب رشته تجربی است که شرایط ورود خاص خودش را دارد؛ در این مطلب مسیر تحصیلی و روند ورود به آن را بخوانید.

0 :
ادامه...

آشنایی با رشته ژنتیک، مسیر تحصیلی و بازار کار آن

یکی از رشته‌های مناسب برای افرادی که به پزشکی، علوم زیستی و تحلیل داده علاقه‌مندند، رشته ژنتیک است.

0 :
ادامه...

معرفی رشته داروسازی

رتبۀ لازم برای رشته داروسازی، دانشگاه‌های دارای این رشته، بازارکار و سوالات دیگر مربوط به رشته داروسازی در اینجا پاسخ داده می‌شوند.

0 :
ادامه...


معرفی رشته هوشبری، بازار کار و درآمد آن

رشته هوشبری، شاخه‌ای از علوم پزشکی است که دانشجویان این رشته با اصول جدید، روش‌ها، تجهیزات و وسایل بیهوشی آشنا شده و مراقبت از بیماران در مراحل مختلف بیهوشی را فرا می‌گیرند.

0 :
ادامه...

معرفی رشته اتاق عمل، بازار کار و درآمد آن

رشته اتاق عمل یکی از رشته‌های پرطرفدار متقاضیان کنکور علوم تجربی است و آن‌ها انتخاب رشته نیاز به اطلاعات جامعی در مورد آن دارند, پس در این مطلب به بررسی دانشگاه‌های دارای رشته اتاق عمل، مسیر تحصیلی رشته اتاق عمل، بازار کار آن و آیندۀ شغلی تکنسین‌ اتاق عمل می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

ورود به رشته بینایی‌سنجی و بازار کار آن

یکی از رشته‌های جذاب گروه تجربی موقع انتخاب رشته، رشته بینایی‌سنجی است؛ تفاوت رشته بینایی‌سنجی با چشم‌پزشکی در جراحی چشم است؛ در این مقاله به ماهست این رشته، بازار کار ان و روند تحصیلی بینایی‌سنجی می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

معرفی رشته شنوایی‌سنجی

یکی از رشته‌های نوظهور در ایران، رشته شنوایی‌سنجی است. این رشته به پیش‌گیری و درمان اختلالات گوش پرداخته و یکی از رشته‌های گروه آزمایشی علوم ‌تجربی است.

0 :
ادامه...

معرفی رشته تغذیه؛ روند تحصیلی و بازار کار آن

رشته تغذیه یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها برای داوطلبان تجربی است که به واسطه آن می‌توانند آینده شغلی خوبی داشته باشند؛ در ادامه در مورد روند تحصیلی و بازار کار آن در داخل و خارج از ایران صحبت خواهیم کرد.

0 :
ادامه...
1 2 3 مطلب : 26
تبلیغات

علامه حلی
دبیرستان دخترانه مدبران
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم