سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پایه دوازدهم (متوسطه دوره دوم) : رشته های دانشگاهی : رشته های گروه علوم تجربی

1 2 مطلب : 19

معرفی رشته تغذیه؛ روند تحصیلی و بازار کار آن

رشته تغذیه یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها برای داوطلبان تجربی است که به واسطه آن می‌توانند آینده شغلی خوبی داشته باشند؛ در ادامه در مورد روند تحصیلی و بازار کار آن در داخل و خارج از ایران صحبت خواهیم کرد.

0 :
ادامه...

معرفی رشته بیوتکنولوژی، گرایش‌ها، دروس و بازار کار آن

یکی از رشته‌های مرتبط با زیست‌شناسی برای دااوطلب‌های گروه آزمایشی ریاضی و علوم تجربی، رشته بیوتکنولوژی است؛ این رشته مجموعه‌ای از دروس مهندسی و پزشکی را دربردارد و بازار کار خوبی برای آن وجود دارد.

0 :
ادامه...

رشته گردشگری چیست؛ بازار کار و مراحل تحصیلی آن

یکی از جذاب‌ترین رشته‌ها در سراسر جهان برای افرادی که سفر کردن را دوست دارند، رشته گردشگری یا در بیان درست‌تر مدیریت گردشگری است که در این مطلب در مورد بازار کار، مزایا و معایب و نحوه تحصیل در آن صحبت می‌کنیم.

0 :
ادامه...

تحصیل در رشته تربیت معلم و آموزگاری در ایران

رشته تربیت معلم یکی از رشته‌هایی است که به‌واسطه شرایط کاری شفاف طرفداران زیادی دارد؛ در این مقاله ما سعی کردیم تا به بررسی مسیر ورود به تحصیل و اشتغال در رشته تربیت معلم بپردازیم و به‌صورت تخصصی تدریس در هر رشته را توضیح دهیم.

0 :
ادامه...

دندان‌پزشک شدن کار هر کسی نیست!

یکی از رشته‌های پرطرفداران دانش‌‌آموزان تجربی، رشته دندان‌‌پزشکی است که در این مطلب به بررسی صفر تا صد مسیر تحصیلی، آینده شغلی، گرایش‌ها و جدول دروس آن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...


برای پلیس شدن چه رشته‌ای باید خواند؟

شما هم می‌خواهید پلیس شوید اما راه تحصیلی و ورود به دانشگاه‌های علوم انتظامی را نمی‌دانید؟ در این مقاله به بررسی مسیر تحصیلی و کاری، گرایش‌ها و مزایای تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

آیا واقعا داروسازی پردرآمدترین رشته دنیا است؟!

در این مطلب در مورد رشته داروسازی که امروزه در ایران بسیار پرطرفدار است، صحبت می‌کنیم و شرایط ورود به رشته داروسازی و بازار کار آن مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد.

0 :
ادامه...

معرفی رشته دامپزشکی و شرایط ورود به آن

دانش‌آموزان برای تحصیل در رشتۀ ‌دامپزشکی، این رشتۀ خاص و پردرآمد، نیاز به اطلاعات کاربردی و جامعی دارند تا بتوانند آیندۀ درخشانی را برای خود رقم بزنند.

0 :
ادامه...

معرفی رشته روان‌شناسی، گرایش‌ها و شرایط تحصیل در آن

رشته روان‌شناسی چهار گرایش مختلف دارد و در دبیرستان از رشته انسانی، تجربی، ریاضی و فنی می‌توان وارد آن شد.

0 :
ادامه...

معرفی رشته زیست شناسی

در این مقاله شرایط ورود به رشته زیست شناسی در دانشگاه، گرایش های مختلف زیست گیاهان، جانوران، دریا و میکروبیولوژی بررسی می شود.

0 :
ادامه...
1 2 مطلب : 19
تبلیغات

لیست رشته های علوم انسانی
لیست رشته های علوم ریاضی
لیست رشته های علوم تجربی
دبیرستان دخترانه پیمانه ثنا
لندینگ
مقاله
فرصت دیده شدن مدارس تهران