سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پایه دوازدهم (متوسطه دوره دوم) : رشته های دانشگاهی : رشته های گروه هنر و زبان

1 2 3 4 مطلب : 34

معرفی رشته گریم در هنرستان و دانشگاه

رشته گریم چیست، وظایف گریمور، بازار کار رشته گریم، نحوه ورود به این رشته و گرایش‌ها و دروس مختلف موضوع مورد بررسی این مطلب هستند.

0 :
ادامه...

معرفی رشته مترجمی زبان آلمانی

بازار کار رشته مترجمی زبان آلمانی، دروس و دانشگاه‌های دارای این رشته و نحوه تحصیل در آن را در این مطلب بخوانید.

0 :
ادامه...

معرفی رشته نگارگری از هنرستان تا دانشگاه

رشته نگارگری و کتابت یکی از رشته‌های هنری است که روی خوشنویسی، تذهیب، صحافی و... تمرکز دارد؛ در این صفحه به معرفی کامل این رشته می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

انتخاب رشته زبان اسپانیایی

فارغ‌التحصیلان رشته زبان اسپانیایی باتوجه به اینکه تعداشان کم است و دانشگاه‌های کمی این رشته را ارائه می‌دهند، می‌توانند آیندۀ شغلی مناسبی داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

0 :
ادامه...

معرفی رشته آموزش زبان انگلیسی

رشته آموزش زبان انگلیسی، یکی از گرایش‌های رشته زبان است که علاقه‌مندان به تدریس می‌توانند به‌هنگام انتخاب رشته، آن را در نظر بگیرند؛ برای اطلاعات بیشتر در مورد این رشته کلیک کنید.

0 :
ادامه...

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟

معرفی رشته مترجمی زبان انگلیسی، بازار کار و درآمد آن

رشته مترجمی زبان انگلیسی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای داوطلبان گروه زبان است چون تنوع موقعیت شغلی بسیاری دارد؛ در این مطلب به شرح مسیر تحصیلی، دروس، دانشگاه‌های دارای این رشته و بازار کارش می‌پردازیم؛ همراه ما باشید.

0 :
ادامه...

اطلاعاتی که هنرمندان باید در مورد رشته نقاشی داشته باشند

داوطلب یا دانش‌آموز باید شرایط ورود به رشته نقاشی، رشته مادر و مهم، در هنرستان و دانشگاه را بشناسد تا به هنگام انتخاب رشته مسیر تحصیلی شفاف‌تری داشته باشد؛ کلیک کنید تا درمورد مسیر این رشته، بازارکار، دروس، گرایش‌ها و... بخوانید.

0 :
ادامه...

معرفی رشته سینما، بازار کار و میزان درآمد آن

یکی از رشته‌های هنری مرود علاقه داوطلبان در مرحله انتخاب رشته، رشته سینماست؛ در این مطلب به بررسی شرایط ورود به این رشته، گرایش‌ها، بازار کار و توانایی‌های لازم آن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

5 رشته پرطرفدار گروه زبان

شاید عجیب باشد ولی زبان اسپانیایی و آلمانی هم جز 5 رشته پرطرفدار گروه آزمایشی زبان هستند که داوطلبان به هنگام انتخاب رشته در کنار مترجمی و آموزش زبان انگلیسی و چینی، به آن‌ها توجه دارند؛ حالا سوال این است که این 5 رشته پرطرفدار چه بازار کاری دارند؟! در این مطلب توضیح می‌دهیم.

0 :
ادامه...

معرفی رشته زبان چینی، دانشگاه‌های پذیرنده و بازار کار آن

یکی از لازمه‌های دنیای اقتصاد یادگیری زبان آن است؛ زبان چینی را می‌توان زبان اقتصاد دانست و در این مقاله به نحوه تحصیل در رشته زبان چینی، دروس و مزایای یادگیری آن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 مطلب : 34
تبلیغات

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟
جذب دانش آموز
مجموعه مدارس سرای دانش
دبستان و پیش دبستان ایران دخت
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم