سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پایه دوازدهم (متوسطه دوره دوم) : رشته های دانشگاهی : رشته های گروه هنر و زبان

1 2 3 مطلب : 22

معرفی رشته زبان انگلیسی و مسیر تحصیلی آن

رشته زبان انگلیسی یکی از پرکاربردترین رشته‌ها در تموم صنایع و حوزه‌هاست؛ در این مقاله به بررسی صفر تا صد دروس، گرایش‌ها، نحوۀ تحصیل در آن و بازار کار فعلی زبان انگلیسی می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

معرفی رشته بازاریابی و انواع آن

یکی از رشته‌هایی که خیلی این روزها در موردش حرف زده می‌شود، رشته بازاریابی است؛ رشته و دانشی که برای کسب‌وکارها بسیار کاربردی بوده و اهمیتش بالاتر رفته. اما سوال اینجاست که برای فعالیت در این حوزه حتما باید تحصیلات آکادمیک داشت؟ در جواب باید گفت که از راه‌های مختلفی می‌توان وارد رشته بازاریابی شد، در ادامه مطلب بیشتر در این مورد توضیح داده می‌شود.

0 :
ادامه...

رشته گردشگری چیست؛ بازار کار و مراحل تحصیلی آن

یکی از جذاب‌ترین رشته‌ها در سراسر جهان برای افرادی که سفر کردن را دوست دارند، رشته گردشگری یا در بیان درست‌تر مدیریت گردشگری است که در این مطلب در مورد بازار کار، مزایا و معایب و نحوه تحصیل در آن صحبت می‌کنیم.

0 :
ادامه...

معرفی رشته معماری داخلی، دروس و درآمد آن

رشته معماری داخلی یکی از رشته‌های فنی-هنری جذاب است که در ایران طرفدار زیادی دارد، اما برای ورود و موفقیت در این رشته که پرمتقاضی است چه کار باید کرد؟ در این مطلب به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

تحصیل در رشته تربیت معلم و آموزگاری در ایران

رشته تربیت معلم یکی از رشته‌هایی است که به‌واسطه شرایط کاری شفاف طرفداران زیادی دارد؛ در این مقاله ما سعی کردیم تا به بررسی مسیر ورود به تحصیل و اشتغال در رشته تربیت معلم بپردازیم و به‌صورت تخصصی تدریس در هر رشته را توضیح دهیم.

0 :
ادامه...


ورود به رشته خیاطی در بازار کار فعلی

با تحصیل در رشته خیاطی در هنرستان چه مهارت‌های می‌آموزیم؟ برای خیاط حرفه‌ای شدن حتما باید دانشگاه رفت؟ چطور بفهمیم مهارت‌های لازم خیاطی و طراحی را داریم؟ در این مطلب به پاسخ این پرسش‌ها می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

برای پلیس شدن چه رشته‌ای باید خواند؟

شما هم می‌خواهید پلیس شوید اما راه تحصیلی و ورود به دانشگاه‌های علوم انتظامی را نمی‌دانید؟ در این مقاله به بررسی مسیر تحصیلی و کاری، گرایش‌ها و مزایای تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

برای مجری شدن چه رشته‌ای باید خواند؟

مجری‌گری یک شغل محبوب است که چالش‌ها و شخصیت‌های خاصی به آن جذب می‌شوند؛ در این مقاله به بررسی وظایف یک مجری، مسیر تحصیلی کارشناس مجری‌گری، بازار کار آن و ویژگی‌های مناسب مجری شدن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

آینده شغلی رشته کشاورزی در ایران و جهان

یکی از رشته‌های ضروری و مهم در ایران و جهان رشته کشاورزی است؛ با توجه به بحران کمبود آب باید مهندسی کشاورزی با استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز به بشر کمک کنند. در این مقاله به معرفی رشته کشاورزی می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

رشته مهمانداری هواپیما و شرایط ورود به آن

قطعا یکی از رشته‌های جذاب برای دوست‌داران سفر، رشته مهمانداری هواپیما است؛ رشته‌ای که شرایط ورودی خاصی دارد و در این مطلب در مورد آن توضیح خواهیم داد.

0 :
ادامه...
1 2 3 مطلب : 22
تبلیغات

لیست رشته های علوم انسانی
لیست رشته های علوم ریاضی
لیست رشته های علوم تجربی
دبیرستان دخترانه پیمانه ثنا
لندینگ
مقاله
فرصت دیده شدن مدارس تهران