سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پایه دوازدهم (متوسطه دوره دوم) : کنکور

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 116

معرفی و لیست دانشگاه‌های فرهنگیان

شرایط و نحوۀ پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان تنها از طریق کنکور سراسری انجام می‌شو؛ مسیر ثبت‌نام، لیست دانشگاه‌ها و رشته‌های دانشگاه فرهنگیان را در ادامه خواهید دید.

0 :
ادامه...

معرفی 10 رشته برتر گروه علوم ریاضی

طبق آمارها رشته‌هایی مثل مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر و... جز پرطرفدارترین رشته‌های علوم ریاضی برای داوطلبین به هنگام انتخاب رشته هستند. در این مطلب به بررسی تک‌تک این رشته‌ها می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

معرفی دانشگاه امام صادق (ع) و لیست رشته‌های آن

دانشگاه امام صادق (ع) می‌تواند یکی از انتخاب‌های داوطلبان علوم انسانی برای ورود به رشته‌های خاص باشد؛ در ادامه لیست رشته‌های دانشگاه امام صادق، مزایای ثبت‌نام و نحوه ورود به آن را بررسی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

نکات کلیدی در انتخاب رشته کنکور سراسری

خواسته‌های متفاوت داوطلبان با هم تاثیر به مراتب چشمگیری در تنوع و گوناگونی پارامترهای مهم و تاثیرگذار در انتخاب رشته دارد. بنابراین لازم است داوطلبان کنکور سراسری در فرایند انتخاب رشته نهایت دقت و وسواس را به خرج دهند تا بهترین نتیجه را برای چندین سال زحمت و تلاش بی‌وقفه خود رقم بزنند.

0 :
ادامه...

تراز کنکور چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟

بعد از دیدن کارنامه کنکور در کنار رتبه نمره‌ای تحت عنوان تراز داده می‌شود که معیاری برای انتخاب رشته و سطح علمی هر داوطلب است؛ تراز کنکور با استفاده از فرمولی که در این صفحه آموزش می‌دهیم، محاسبه می‌شود.

0 :
ادامه...


معرفی نرم‌افزارهای انتخاب رشته کنکور

چقدر باید به صحت نرم‌افزارهای انتخاب رشته اطمینان کرد؟ در این مطلب علاوه بر معرفی چند نرم‌افزار انتخاب رشته کنکور، به این سوال پاسخ می‌دهیم.

0 :
ادامه...

اهمیت بررسی دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور

بعد از اعلام نتایج کنکور، نوبت به دانلود دفترچه انتخاب رشته و الویت‌بندی کد رشته محل‌ها می‌رسد؛ معمولا این دفترچه جزئیات و جداول طویلی را شامل می‌شود که برای داوطلب ورود به دانشگاه گاهی گیج‌کننده است؛ در این مطلب علاوه بر معرفی بخش‌های مهم دفترچه انتخاب رشته، به اهمیت بخش‌هایی از آن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

گزارش صفر تا صد کنکور 1400 گروه هنر

بررسی کنکور سال‌های قبل هنر و نتایج رتبه‌هایی که در رشته‌های مختلف هنری قبول شده‌اند، می‌تواند در تحلیل کنکور امسال و انتخاب رشته درست کمک کند. در این جهت گزارشی از کنکور 1400 هنر تهیه کردیم تا با بررسی و تحلیل آماری رتبه‌ها و درصدها به داوطلبین امسال کمک کرده باشیم.

0 :
ادامه...

گزارش صفر تا صد کنکور 1400 گروه زبان

بررسی کنکور سال‌های قبل و نتایج آن می‌تواند در تحلیل کنکور امسال و انتخاب رشته بهتر کمک کند. در این جهت گزارشی از کنکور 1400 زبان‌های خارجی تهیه کردیم تا با بررسی و تحلیل آماری رتبه‌ها به داوطلبین امسال کمک کرده باشیم.

0 :
ادامه...

گزارش صفر تا 100 کنکور انسانی 1400

بررسی و تحلیل آمار کنکور اسانی در سال 1400 به داوطلبان سال‌های بعدی کمک می‌کند تا بتوانند با دید بازتر نسبت به انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد اقدام کنند و انتخابی دقیق‌تر داشته باشند.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 116
تبلیغات

لیست رشته های علوم انسانی
لیست رشته های علوم ریاضی
لیست رشته های علوم تجربی
دبیرستان دخترانه پیمانه ثنا
لندینگ
مقاله
فرصت دیده شدن مدارس تهران