سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

وبینار رایگان نحوۀ انتخاب رشته نهم کد مطلب : 9041 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

وبینار رایگان نحوۀ انتخاب رشته نهم

در این وبینار به تمام نکاتی که باید هنگام انتخاب رشته نهم در نظر داشته باشید اشاره خواهیم کرد و به سوالات شما عزیزان پاسخ می دهیم.

. . . . . . . . . . . . .

اگر دانش‌آموز سال نهم هستید و در آستانه‌ی انتخاب رشته‌ی تحصیلی قرار دارید یا اگر فرزندتان انتخاب رشته‌ی تحصیلی را پیش رو دارد، وبینار هدایت تحصیلی را از دست ندهید. در این وبینار، به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین تصمیم را بگیرید و انتخاب رشته‌ی موفقی را انجام دهید.


هدایت تحصیلی فرآیندی است که برای هدایت و راهنمایی دانش‌آموزان پایه‌ی نهم متوسطه‌ی اول برای انتخاب رشته‌ی تحصیلی‌شان در پایه‌ی ‌دهم انجام می‌شود. این کار براساس عملکرد تحصیلی دانش‌آموز، نتایج آزمون‌ مشاوره‌ای و همچنین علاقه و اشتیاق فردی دانش‌آموز انجام می‌شود. پس از جمع‌بندی عملکردها، رشته‌های تحصیلی مناسب برای دانش‌آموز اولویت‌بندی می‌شوند و دانش‌آموز می‌تواند از میان اولویت‌بندی‌شده رشته‌ی مناسب را انتخاب کند.

این وبینار به شما کمک می‌کند که در فرآیند انتخاب رشته‌ی تحصیلی اطلاعات کافی داشته باشید و با آرامش خاطر و قاطعانه رشته‌ی مناسب را انتخاب کنید.

 

مخاطبان وبینار

دانش‌آموزان پایه‌ی نهم متوسطه‌ی اول

والدین دانش‌آموزان پایه‌ی نهم متوسطه‌ی اول

 


نویسنده مطلب : سحر شموسی


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1976 را در این کادر وارد کنید:

   آقای رضایی
خوب بود


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات
آکادمی هوپا
شب امتحان
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم
سرای دانش