سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پرسش های مشاوره ای

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 174

معرفی رشته معماری داخلی، دروس و درآمد آن

رشته معماری داخلی یکی از رشته‌های فنی-هنری جذاب است که در ایران طرفدار زیادی دارد، اما برای ورود و موفقیت در این رشته که پرمتقاضی است چه کار باید کرد؟ در این مطلب به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

چگونه مربی مهد کودک شویم؟

رشته تربیت کودک که به رشتۀ کودکیاری و مربی‌گری مهد کودک نیز نامیده می‌شود، مناسب کسانی است که به آموزش کودکان و همیاری آن‌ها علاقه دارند؛ در این مطلب، به بررسی روند ورود به این حوزه می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

تحصیل در رشته تربیت معلم و آموزگاری در ایران

رشته تربیت معلم یکی از رشته‌هایی است که به‌واسطه شرایط کاری شفاف طرفداران زیادی دارد؛ در این مقاله ما سعی کردیم تا به بررسی مسیر ورود به تحصیل و اشتغال در رشته تربیت معلم بپردازیم و به‌صورت تخصصی تدریس در هر رشته را توضیح دهیم.

0 :
ادامه...

همه چیز در مورد رشته خبرنگاری

برای خبرنگار شدن از کجا باید شروع کرد؟ برای موفقیت در رشته خبرنگاری چه کارهایی باید انجام داد؟ آینده کاری و ماهیت شغل خبرنگاری چیست؟ در این مقاله به بررسی این رشته می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

ورود به رشته خیاطی در بازار کار فعلی

با تحصیل در رشته خیاطی در هنرستان چه مهارت‌های می‌آموزیم؟ برای خیاط حرفه‌ای شدن حتما باید دانشگاه رفت؟ چطور بفهمیم مهارت‌های لازم خیاطی و طراحی را داریم؟ در این مطلب به پاسخ این پرسش‌ها می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

دوره های آکادمی هوپا

دندان‌پزشک شدن کار هر کسی نیست!

یکی از رشته‌های پرطرفداران دانش‌‌آموزان تجربی، رشته دندان‌‌پزشکی است که در این مطلب به بررسی صفر تا صد مسیر تحصیلی، آینده شغلی، گرایش‌ها و جدول دروس آن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

برای پلیس شدن چه رشته‌ای باید خواند؟

شما هم می‌خواهید پلیس شوید اما راه تحصیلی و ورود به دانشگاه‌های علوم انتظامی را نمی‌دانید؟ در این مقاله به بررسی مسیر تحصیلی و کاری، گرایش‌ها و مزایای تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

برای مجری شدن چه رشته‌ای باید خواند؟

مجری‌گری یک شغل محبوب است که چالش‌ها و شخصیت‌های خاصی به آن جذب می‌شوند؛ در این مقاله به بررسی وظایف یک مجری، مسیر تحصیلی کارشناس مجری‌گری، بازار کار آن و ویژگی‌های مناسب مجری شدن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

آینده شغلی رشته کشاورزی در ایران و جهان

یکی از رشته‌های ضروری و مهم در ایران و جهان رشته کشاورزی است؛ با توجه به بحران کمبود آب باید مهندسی کشاورزی با استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز به بشر کمک کنند. در این مقاله به معرفی رشته کشاورزی می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

رشته مهمانداری هواپیما و شرایط ورود به آن

قطعا یکی از رشته‌های جذاب برای دوست‌داران سفر، رشته مهمانداری هواپیما است؛ رشته‌ای که شرایط ورودی خاصی دارد و در این مطلب در مورد آن توضیح خواهیم داد.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 174
تبلیغات

مقاله
مقاله
مجموعه مدارس قیاس
دوره های آکادمی هوپا
فرصت دیده شدن مدارس تهران