سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پرسش های مشاوره ای : معرفی رشته های دانشگاهی

1 2 3 4 5 6 7 مطلب : 65

معرفی رشته مهندسی نفت، شرایط ورود و بازار کار آن

وقتی بحث از درآمد از رشته‌های مهند سی می‌شود، یکی از رشته‌هایی که خیلی از دانش‌آموزهای ریاضی فیزیک را به خود جذب می‌کند، رشته مهندسی نفت است که در ادامه در مورد شرایط تحصیل در اند و بازارکارش صحبت خواهیم کرد.

0 :
ادامه...

معرفی رشته سینما، بازار کار و میزان درآمد آن

یکی از رشته‌های هنری مرود علاقه داوطلبان در مرحله انتخاب رشته، رشته سینماست؛ در این مطلب به بررسی شرایط ورود به این رشته، گرایش‌ها، بازار کار و توانایی‌های لازم آن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

5 رشته پرطرفدار گروه زبان

شاید عجیب باشد ولی زبان اسپانیایی و آلمانی هم جز 5 رشته پرطرفدار گروه آزمایشی زبان هستند که داوطلبان به هنگام انتخاب رشته در کنار مترجمی و آموزش زبان انگلیسی و چینی، به آن‌ها توجه دارند؛ حالا سوال این است که این 5 رشته پرطرفدار چه بازار کاری دارند؟! در این مطلب توضیح می‌دهیم.

0 :
ادامه...

معرفی رشته اتاق عمل، بازار کار و درآمد آن

رشته اتاق عمل یکی از رشته‌های پرطرفدار متقاضیان کنکور علوم تجربی است و آن‌ها انتخاب رشته نیاز به اطلاعات جامعی در مورد آن دارند, پس در این مطلب به بررسی دانشگاه‌های دارای رشته اتاق عمل، مسیر تحصیلی رشته اتاق عمل، بازار کار آن و آیندۀ شغلی تکنسین‌ اتاق عمل می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

معرفی رشته زبان چینی، دانشگاه‌های پذیرنده و بازار کار آن

یکی از لازمه‌های دنیای اقتصاد یادگیری زبان آن است؛ زبان چینی را می‌توان زبان اقتصاد دانست و در این مقاله به نحوه تحصیل در رشته زبان چینی، دروس و مزایای یادگیری آن می‌پردازیم.

0 :
ادامه...


ورود به رشته بینایی‌سنجی و بازار کار آن

یکی از رشته‌های جذاب گروه تجربی موقع انتخاب رشته، رشته بینایی‌سنجی است؛ تفاوت رشته بینایی‌سنجی با چشم‌پزشکی در جراحی چشم است؛ در این مقاله به ماهست این رشته، بازار کار ان و روند تحصیلی بینایی‌سنجی می‌پردازیم.

0 :
ادامه...

معرفی رشته شنوایی‌سنجی

یکی از رشته‌های نوظهور در ایران، رشته شنوایی‌سنجی است. این رشته به پیش‌گیری و درمان اختلالات گوش پرداخته و یکی از رشته‌های گروه آزمایشی علوم ‌تجربی است.

0 :
ادامه...

ورود به رشته عکاسی و بازار کار آن

رشته عکاسی در حال حاضر یکی از پردرآمدترین رشته‌های هنری می‌تواند باشد، به شرطی که فرد علاوه بر دانستن تکنیک‌ها و تحصیلات در این زمینه، خلاقیت داشته باشد؛ موضوع این مقاله را به تحصیل در رشته عکاسی اختصاص دادیم.

0 :
ادامه...

معرفی رشته بیوتکنولوژی، گرایش‌ها، دروس و بازار کار آن

یکی از رشته‌های مرتبط با زیست‌شناسی برای دااوطلب‌های گروه آزمایشی ریاضی و علوم تجربی، رشته بیوتکنولوژی است؛ این رشته مجموعه‌ای از دروس مهندسی و پزشکی را دربردارد و بازار کار خوبی برای آن وجود دارد.

0 :
ادامه...

آشنایی با رشته هتلداری و بازار کار آن

یکی از رشته‌های جذاب در صنعت گردشگری رشته هتلداری است؛ در این مقاله به بررسی مسیر تحصیلی و بازار کار آن می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 مطلب : 65
تبلیغات

با علامه حلی تیزهوشان قبول شو، کلیک کن
هوپا آکادمی
بسته های آبان و آذر 1401
مجتمع بامداد پارسی
مجتمع آموزشی موعود