سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

پرسش های مشاوره ای : پرسش های پر تکرار

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 112

هنوز هم دوران کروناست

دیگر دوران کرونا نیست؛ دلایل ضعف در درس و یادگیری باید بررسی شود و بهانۀ کرونا قابل قبول نیست. صحبت‌های مشاور تحصیلی تیزلند را در این رابطه می‌بینید.

0 :
ادامه...

معرفی کتاب‌های کمک‌درسی ریاضی (ویژه کنکور)

بهترین کتاب تست کنکور ریاضی چیست؟ مشاور کنکور تیزلند چند کتاب را در این ویدیو مقایسه می‌کنند تا داوطلب به درصد بالای ریاضی برسد.

0 :
ادامه...

معرفی کتاب‌های کمک‌درسی ریاضی (ویژه مدرسه)

بهترین کتاب کمک‌درسی ریاضی چیست؟ در این ویدیو کتاب‌های مختلف دارای درس‌نامه و تست ریاضی را مقایسه می‌‌کنیم تا دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور کتاب ریاضی مناسب خود را بخوانند.

0 :
ادامه...

شما عادات را می‌سازید و عادات شما را

یکی از لازمه‌های موفقیت در کنکور، ساختن عادات خوب است. در این ویدیو مشاور کنکور تیزلند در مورد چند عادت که داوطلب‌ها و دانش‌آموزان باید بسازند، توضیح می‌دهند.

0 :
ادامه...

بدون عدد، درس خواندن فایده ندارد!

ندانستن تعداد تست‌های حل‌شده یا ساعت درس خواند بزرگ‌ترین عیبی است که تو را از مسیر موفقیت تحصیلی عقب می‌اندازد، در ویدیو مشاور تحصیلی تیزلند در این مورد توضیحات مهمی می‌دهد.

0 :
ادامه...


در آزمون آزمایشی شرکت کنم یا خیر؟

مشاور تحصیلی تیزلند می‌گوید حتما برای گرفتن نتیجه در کنکور و بقیه آزمون‌ها، باید در آزمون آزمایشی شرکت کرد؛ در ویدیو بیشتر در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم.

0 :
ادامه...

به فیل صورتی راه‌راه فکر نکن

حرف غلطی که خیلی از مشاورنماها به دانش‌آموزان می‌گویند: «به سختی‌ها و مشکلات فکر نکنید» این حرف کلیشه‌‌ای تا چه حد در ست است؟! در ویدیو مشاور تحصیلی تیزلند در این مورد توضیح می‌دهند.

0 :
ادامه...

معرفی منابع کمک‌درسی شیمی

کتاب کمک درسی شیمی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم چی بخریم؟ سوالی که اکثر دانش‌آموزان متوسطه دوره دوم دارند و در ویدیو مشاور تحصیلی تمام کتاب‌های موجود را مقایسه می‌کنند تا بهترین را انتخاب کنید.

0 :
ادامه...

سیلی شکست

سیلی شکست در واقع همان سیلی واقعیت است که فرد موقع نتایج کنکور یا آزمون‌های مختلف دانش‌آموزی تجربه می‌کند؛ توصیه‌های مشاور تحصیلی تیزلند را در این رابطه ببینید.

0 :
ادامه...

لحظه تصمیم

به قطار در حال حرکت سنگ زیادی پرتاب می‌شود؛ همانند زمانی که تصمیم به درس خواندن دارید، اما دوستان می‌گویند کسی با درس خواندن چیزی نشده؛ ویدیوی امروز در مورد لحظه تصمیم است.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 112
تبلیغات

با علامه حلی تیزهوشان قبول شو، کلیک کن
هوپا آکادمی
بسته های آبان و آذر 1401
مجتمع بامداد پارسی
مجتمع آموزشی موعود