سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه عادی دولتی مهندس کاشفی 1

مدرسه مهندس کاشفی 1 یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده باهنر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان باهنر، نرسیده به چهارراه مژده، نبش کوچه آثار، پلاک 334 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22707005 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 14,925 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 22 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 22 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 447)

مدرسه مهندس کاشفی 1، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی دخترانه : خیابان باهنر، نرسیده به چهارراه مژده، نبش کوچه آثار، پلاک 334

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گشتاسب
» مدرسه دکتر معین
» مدرسه شمیم فاطمه
» مدرسه کنی اسلامی 1
» مدرسه تربیت
» مدرسه رفاه
» مدرسه شهید صدوقی
» مدرسه دکتر هشترودی
» مدرسه فضه
» مدرسه ایمان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه محسن
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه شادآموز
» مدرسه امام صادق
» مدرسه فرید

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بهار پروانه ها» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه مشکوه

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
آسیه. اسلامدوست
(1399/01/30)
سلام من یه سوال دارم
چطور میتونم با یکی از اولیا که نظر گذاشتن ارتباط بگیرم
میخواستم از خانم ملیکا سوال کنم که دخترشون که فرمودن تیز هوشان قبول شدن همه ی مقطع دبستان رو مهندس کاشفی بودن؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/09/17)
سلام
من در این مدرسه درس خوندم کلاس اول و دوم ابتدایی سال 70-69 اون موقع هم مدرسه عالی بود خیلی دوست دارم یک بار دیگه معلم کلاس اولم رو خانم سپهری رو ببینم. کسی از ایشون خبری نداره؟
ولی دانش آموز
(1398/06/26)
واقعا این مدرسه عالی است من دخترم امسال چهار ساله این مدرسه درس میخونه ومن خیلی راضی هستم.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
شاهرخ صارمی
(1398/06/19)
من دخترم این مدرسه میره و به نظرم از لحاظ آموزشی و تربیتی بسیار عالی هست مدیریت بسیار قوی و هوشمندی دارد و کادر آموزشی و دفتری بسیار دلسوز هستند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اکرم حسینی
(1398/05/13)
لطفا درباره این مدرسه نظراتتون را اعلام کنید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/19)
سلام من یکی از بچه های این مدرسه هستم که پارسال یعنی ششم آنجا درس میخواندم، درست است بچه های 1 تا 3 و 4 تا 6 جدا است ولی من از نحوه برخورد کادر مدرسه با دانش آموزان راضی نیستم..
پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/10)
سلام، لطفا راجع به مدرسه کاشفی و اینکه الان چه وضعیتی از لحاظ کیفیت تدریس و امکانات آزمایشگاهی و ورزشی و پژوهشی داره منو راهنمایی کنید. ممنونم. واینکه آیا جو مدرسه مذهبی هست؟
اردوهای دانش آموزی در چه حدی هست؟
مدرسه جو شادی داره یا خیر؟
من در حال انتخاب مدرسه برای دخترم هستم برای پایه اول دبستان. راهنمایی های شما خیلی به من کمک میکنه. ممنون میشم اگر نظراتتون رو بگید.
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/20)
عالی است
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/19)
سلام
برادرزاده و یکی دیگر از دختران فامیل ما اینجا درس خواندند. آن زمان که بسیار راضی بودند به طوری که من هم دوست دارم دخترم را در این مدرسه ثبت نام کنم. آن زمان مدیر مدرسه خانم علی بودند و گویا الان خانم خدادادی هستند. برادرزاده من همیشه از خانم علی و خانم زمانی که فکر میکنم معلم چهارم و پنجم هستند بسیار تعریف می کردند.
ملیکا
(1397/07/01)
سلام دختر من دو سال انتهائی یعنی کلاس پنجم و ششم را در این مدرسه گذروند. بسیار عالی بود هم کادر اموزشی و هم کادر دفتری. از سرکار خانوم خدادادی عزیز کمال تشکر را دارم و در ضمن امسال دخترم تیزهوشان قبول شد که به لطف زحمات این عزیزان و سرکار خانوم زمانی محترم بود .
الیزا زیوریان
(1397/04/19)
این مدرسه بهترینه من چهار سال تو این مدرسه درس خواندم اول مدیرمون خانم علی بود و ایشون برای این مدرسه بسیار زحمت کشیدن . بعدش که خانم خداداد عزیز اومدن بوفه اوردن و ما همه از این کارشون خوشمون اومد من در کلاس اول با خانم علوی بودم دوم و چهارمین هم با خانم صدیقی بودم و کلاسهای سومم هم با خانم آخوندی بودم . این سه بزرگوار بهترین بودن . واقعا من دست و پاشونو می بوسم واقعا بهترین بودن😘😘😘💖💖💖
غزل
(1397/03/17)
سلام ببخشید کسی مدرسه دولتی خوب توی تهران میشناسه ؟؟
زهرا احمدی
(1396/11/15)
سلام..من دخترم رو میخوام سال بعد بیارم این مدرسه ..لطف کنید بیشتر راهنمایی کنید من اصلا کادر مدرسه رو نمی شناسم
پرستو خدادادی
(1396/11/04)
با سلام در خصوص نظر اولیای عزیز در تاریخ 13/7/96 احتراما به اطلاع می رساند دیدگاهها ونظرات دانش آموزان و اولیا در این واحد اموزشی شنیده بررسی و مورد پیگیری قرار می گیرد اگر منطبق با موارد اموزشی یا صلاح دید کلی مدرسه نباشد به اولیا و دانش آموز تفهیم می گردد .
افتخار ما در این مجموعه تربیت دختران آگاه فردا می باشد . با تشکر - خدادادی - مدیریت دبستان
بازدید کننده سایت
(1396/07/17)
سلام دختر من کلاس چهارمه و٤سال هست که این مدرسه میره ومن واقعا راضى هستم وممنون از خانم خداد عزیز وبقیه همکارها
معلم هاى خوب وبا تجربه اى داره وخیلى خوشحالم که دخترم مدرسه غیر انتفایى با کلى حاشیه نمى ره
توى مدرسه همه قشرى هست یعنى توى کلاس بچه هایى هستند که هم پدر ومادرشون دکتر هستند هم بچه ایى که پدرش نگهبان ساختمان ولى از نظر من بچه ها باید یاد بگیرند در کنار هم درس بخونند وهمه با هم دوست باشند
بازدید کننده سایت
(1396/07/17)
با سلام،
دبستان کاشفی 1 کادر بسیار خوب و مدیری بسیار توانا دارد. در منطقه یک به نظر من هنوز یکی از بهترینهاست. از نظررفتاری با بچه ها خوش رفتار هستند و اگر مشکلی وجود داشته باشد، آن را بدون مسئله ای حل می کنند و هیاهو راه نمی اندازند. در کل خیال پدر و مادر راحت است و مرتب با مدرسه در حال کشمکش نیستیم. معلمهای خوبی دارد و با دانش آموزان برخورد درستی دارند و نحوه تدریسشان هم مشکل خاصی ندارد. امیدوارم بقیه مدارس در سطح کشور هم بتوانند مانند این مدرسه باعث راحتی خیال والدین بشوند.
بازدید کننده سایت
(1396/07/14)
دختر من سه سال اونجا درس میخوند شاگرد زرنگ هم بود اما معلم هاش در ارتباط با بچه ها خیلی بی انصاف هستند و رفتار مناسبی ندارند حتی مدیرشون رفتار خوبی نداشته و من اصلا راضی نبودم و خیلی تعریف و تمجید شنیده بودم که هیچکدوم واقعی نیود
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/03/31)
دبستان بسیار قانونمند و خوبی است دارای بالاترین آمار قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه مردمی و مدارس خاص را در منطقه دارد ؛ مدیری تحصیل کرده و آشنا به امر تعلیم و تربیت داشته و با مدیریت جدید و سبک آموزشی خود برتری های خاصی به مدرسه داده است
بازدید کننده سایت
(1396/02/12)
مدرسه مهندس کاشفی واقعاً از هر نظر که فکرشو بکنی عالیه مدیریتش عالیه حسن خیلی خوبیم که داره بچه های اول ودوم وسوم از دانش اموزای بزرگتر جدا هستن
بازدید کننده سایت
(1396/01/16)
کاش بیشتر نظر می دادن کسانی که فرزندشون در این مدرسه درس می خونه
مینا.
(1395/11/25)
سلام.من دخترم پیش دبستانی غیر انتفاعی هست.برای اول میخوام مدرسه دولتی خوب ببرمش.کسی که در مورد مدرسه مهندس کاشفی چیزی میدونه.برای من محیط مدرسه بچه ها و معلمها و آموزش مهمه.لطفا راهنماییم کنید.ممنون.
بازدید کننده سایت
(1394/10/14)
این مدرسه واقعن عالیه بهترین مدیر و معلمارو داره
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!