سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس دبستان (ابتدایی) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه عادی دولتی شهید باهنر

مدرسه شهید باهنر یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده تجریش) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شریعتی، نرسیده میدان قدس، کوچه الوند، پلاک 21 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22233315 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 17,040 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 17 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 17 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 272)

مدرسه شهید باهنر، دبستان (ابتدایی) عادی دولتی پسرانه : خیابان شریعتی، نرسیده میدان قدس، کوچه الوند، پلاک 21

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه رهروان معرفت
» مدرسه محسن
» مدرسه پژوهشگران
» مدرسه مهران پویا
» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد
» مدرسه رسا
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه سیمای فرشتگان 2
» مدرسه شهید مطهری 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه مهر
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه دانش
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه سلام سبز

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه رشد» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه سوره

» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه خاتم

» مدرسه موعود

» مدرسه سوده

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر
» مدرسه خاتم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه شکوه شفقلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
شاهبنده مربی ورزش
(1400/06/04)
سلام به همه عزیزان
من سال 72 تا 78 مربی ورزش این دبستان بودم و یک دنیا خاطره از بچه ها دارم و البته تعدادیشون در حال حاضر از بهترین دوستان من هستند.باعث افتخارم بود که به کادر عالی اموزشی با مدیریت مرحوم زیارتی فر همکاری داشتم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رهی دادفر
(1400/04/08)
سلام پسر من از پایه دوم تا پنجم در این مدرسه بود بعنوان یک مدرسه دولتی عادی خوب و مناسب بود مدیریت مدرسه آقای موسوی عملکرد و برخورد بسیار خوبی داشتن پسرم هنوز هدیه ایشون رو که برای عید غدیر به تمام دانش اموزان مدرسه میدادن رو دارن اخه ایشون سید بودن . معلمهای پسرم خانم جهانگیر زاده عزیز که سوای کار معلمی مادر بسیار عاقل و دوست داشتنی بودن برا بچه ها .. خانم کسمایی عزیز خانم فراهانی که بسیار خانم فهمیده و پرتلاشی بودن یادم میاد ایشون صبحها زود میومدن مدرسه و برا بچه هایی که که دوست داشتن کلاس تقویتی ریاصی میزاشتن ... انشالله همیشه زنده و سلامت و البته شاد باشند . البته معاون مدرسه هم آقای عزیزی بودن که اسمشون خاطرم نیس ولی عملکردشون همیشه در خاطر باقی میماند که چقدر با خونواده ها در تعامل بودن و همراه ... بنظرم مدرسه دولتی با امکانات محدود ولی عملکرد خوبی بود . و اغلب آموزگاران مدرسه با تجربه و رزومه کاری موفق بودن با تشکر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مجید میرزائ
(1399/02/15)
سلام من سال 67 شاگرد این مدرسه بودم، و پر حاشیه ترین شاگرد و البته کاپیتان تیم فوتبال مدرسه... من چقدددددر کتک خوردم تو این مدرسه. خواستم بگم که مجید همیشه شیطون الان خلبان ارشد هواپیمای شکاری F14 شده و با عشق جونشم برای بچه های این سرزمین میده... یادش بخیر❤️ دوستون دارم
بچه ها رو نزنید جون مادرتون😂
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1398/06/26)
سلام خیلی مدرسه خوبی هست پسر من امسال کلاس دومه، مدیر محترم جناب موسوی و کادر مهربون مدرسه خیلی دلنشین هستن... من خیلی راضی هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1398/06/08)
بنده دانش آموز این دبستان بودم در سال 83 اون زمان آقای زیارتی مدیر بودن و پایه اول خانم کوهساری و متاسفانه از فوت آقای زیارتی با خبر شدم یاد باد آن روزگاران یاد باد
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مقدم
(1398/03/10)
تو دهه شصت یه فیلم هم در این مدرسه ساخته شد، اگه کسی اسم این فیلم رو میدونه ممنون میشم بگه، چون خیلی از بچه شمرون های دهه پنجاه و شصت از این مدرسه خاطره دارن
زندی
(1397/04/19)
مدرسه باهنر مدرسه خیلی خوبی هست من دوتاپسرم در انجا بودن ازهمه پرسنل رازی بودیم به غیراز خانم .... که از نحوه برخوردشان راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضا حیاتی
(1396/10/20)
یادش بخیر آقای زیارتی مدیر بود و خانم هاشمی معلم چهارم دبستان سال 1367، اونقدر تو کوچه برف می بارید که گاهی نمیتونستیم از کوچه رد بشیم وقتی هم تعطیل میشدیم اون ور خیابان نون چورک بود و کلی صفا
بازدیدکننده سایت
(1396/08/10)
لطف می کنید بفرمائید دقیقا اولیا از کدوم امکانات خاص مدرسه تعریف می کردند مثلا از جمعیت بالا و نیمکت های شکسته و کلاسهای کوچک تعریف می کردند یا تخته کلاسها که به ندرت نظافت می شد؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/09)
اساتید خوبی داره مگه دانشگاهه، تو کوچه که کلاس برگزار نمیشه که شما رابطه ی معلم و شاگردها را دیده باشین احتمالا اشتباه گرفتین تا اونجا که من یادمه اونجا همیشه دعوا سر پارک ماشین بود و با وساطت پلیس مسئله حل میشد.
سید قاسم موسوی
(1396/08/06)
مدرسه خوب بااساتید بسارخوب من دوسال محل کارم کوچه الوند بود از نزدیک شاهد برخورد اساتید با محصلین بودم بامن هم که پارکبان بودم بسار برخورد خوبی داشتند ووالدین هم که من با انها هرروز سروکارداشتم از اساتید و امکانات بسارراضی بودند باارزوی موفقیت برای همه پرسنل این مدرسه
بازدید کننده سایت
(1396/06/27)
من از سال 87 تا 92 تو این مدرسه بودم
تو این سالها دو مدیریت مختلف بود که از هر دو رضایت نداشتم
تا جایی که هم خبر دارم تمام معلم های خوب و ناظم خوب از این مدرسه رفتن فقط دبیر پنجم خانم فراهانی که دبیر بسیار عالی هستش مانده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/19)
منم موافق نظر دوستان هستم به نظرم اصلا مدرسه ی مناسبی نیست بهتره اگه امکانش براتون هست مدارس دیگری را انتخاب کنید وگرنه مجبور هستین با همین وضعیت کنار بیاین
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/17)
من از مدیریت راضی نیستم، برخورد خوبی با من نداشتند
بازدید کننده سایت
(1395/12/25)
خانم تاجیک معلم کلاس اول دبستان شهید باهنر ، بسیار دلسوز ، مهربان و در عین حال جدی و منضبط است . خدا حفظش کند . اگر فرزندتان را سال آینده در این دبستان ثبت نام کردید حتما سعی کنید در کلاس ایشان باشد. دبستان شهید باهنر بین مدارس دولتی منطقه یک جزو خوب ها است اما دبستان امیر وفایی در خیابان دزاشیب از نظر بافت جمعیتی دانش آموزان و مدیریت بهتر است . متاسفانه از امسال تبدیل به دوره دوم ابتدایی شد و کلاس اول را حذف کردند.
بازدیدکننده سایت
(1395/10/11)
من الان رو نمیدونم ولی من و برادرم پسرخالم و پسر داییم و داییم از سه نسل دهه 50 و 60 و 70 در این مدرسه درس خواندیم، آن زمان مدیر مدرسه آقای زیارتی و ناظم اقای سجادی بودند، از معلمان آن موقع خانمها حیات بینی، قاسمی، پایدار و آقایان طاهری و صحرایی بودند، معلم بهداشت ما هم خانم امین سرشت بودند، امیدوارم همه این عزیزان در صحت و سلامت باشند.یاد باد آن روزگاران، یاد باد
سروش
(1395/08/25)
من تعریف این مدرسه رو شنیده بودم و برای پایه ی اول پسرم بردم اونجا ثبت نام کردم ولی متاسفانه معلم کلاس پسرم بسیار عصبی و بدخلق است و بچه ها خیلی ازش می ترسن و چون چند ماه از سال گذشته امکان بردن بچه به مدرسه ی دیگه نیست ولی خیلی پشیمون هستم از انتخاب این مدرسه البته معلم های دیگه خوب هستن ایشون تحمل پایین داره
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.