سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه عادی دولتی شهید معصومی

مدرسه شهید معصومی یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده شریعتی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شریعتی، خیابان موسیوند، کوچه شهید طوبایی، کوچه شیرخدا ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22242422 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 8,962 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 307)

مدرسه شهید معصومی، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی پسرانه : خیابان شریعتی، خیابان موسیوند، کوچه شهید طوبایی، کوچه شیرخدا

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه رضویه
» مدرسه توحید 1
» مدرسه بهاران
» مدرسه فضیلت
» مدرسه ولی عصر
» مدرسه سلام صادقیه
» مدرسه سروش
» مدرسه بهارعلم آموزان
» مدرسه ثامن الحجج
» مدرسه قدس

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه دانشجو
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه شادآموز
» مدرسه امام صادق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه روشنگران

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه علامه امینی

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بهار شب آویز
(1398/06/05)
این دبستان هم پیش دبستان داره و هم کلاسهای اول تا سوم، پیش دبستانش با اینکه دولتی نبود اما شهریه پرداخت میشد و به نظرم شلوغ بود و از کادر آموزشی راضی نبودم ...
از کادر آموزشی دبستان رضایت نسبی داشتم برخی از آنها شیوه تدریس خوبی داشتن اما از نحوه برخورد برخی با دانش آموزان راضی نبودم..
سال سوم دو معلم به نامهای خانم آذری و خانم عباسی دارند.خانم آذری بهترین معلم منطقه هستند و میتوانم بگویم هر بچه ای در کلاس ایشان بیفتد شانس آورده. سخت گیر نیستند و خیلی خوب درس میدهند.در پایان سال به همه بچه ها نمره عالی میدهند. تاکیدشان روی نقاط قوت بچه ها هست و در کلاس همه بچه ها خودشان را شاگرد زرنگ میدانند و برای نگهداری آن خودشان تلاش میکنند و درس میخوانند.
در کل من این مدرسه را به جز کلاس سوم با خانم آذری به هیچ کسی توصیه نمیکنم.
به نظرم کادر مدرسه متوسط هستند
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
شیرین طاهریان
(1398/04/11)
بله پیش دبستانی داره اما من راضی نبودم
بازدید کننده سایت
(1395/06/23)
پیش دبستان هم داره؟
(1395/01/12)
این مدرسه پیش دبستانی هم داره؟
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!