سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه عادی دولتی شهید معصومی

مدرسه شهید معصومی یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده شریعتی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شریعتی، خیابان شهید برادران واعظی، کوچه شهید طوبایی، کوچه شیرخدا ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22685131 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای علی هرمزی نصیری است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 18,967 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 307)

مدرسه شهید معصومی، دبستان (ابتدایی) عادی دولتی پسرانه : خیابان شریعتی، خیابان شهید برادران واعظی، کوچه شهید طوبایی، کوچه شیرخدا

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه معلم
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه راه دانش
» مدرسه شایستگان
» مدرسه ممتاز حنان
» مدرسه نیکا
» مدرسه موحد
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه آل طه
» مدرسه ثامن الحجج

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هدی
» مدرسه موعود
» مدرسه نسیم محبت
» مدرسه شکوفا(نگرش آرمانی)
» مدرسه فرید
» مدرسه رواق نور
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه امام صادق
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه سوده

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کوشش» مدرسه مبینا

» مدرسه خجستگان زهرا

» مدرسه سوره

» مدرسه دارالعلم

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه روشنگران

» مدرسه مشکوه

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه دکتر حسابی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه راه معصومه
» مدرسه سرای دانش مرزداران
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سید الشهداء(ع)
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه فرزانگان 3
» مدرسه سرای دانشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش اموز
(1403/03/16)
در این جا باید از رئیس اموزش و پرورش منطقه 1 برای انتخاب آقای ابویی به عنوان مدیر مدرسه تشکر و قدردانی کرد.
امسال با وجود ایشان این دبستان، به یک مدرسه واقعی تبدیل شد. علاوه بر وظیفه اصلی که تعلیم و تربیت بچه ها است ،با کارهای عمرانی و برگزاری اردو و جشن های منظم مدرسه را به محیط امن و شاد برای بچه ها تبدیل کردند.

پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبین
(1403/02/18)
با سلام
یکی از اولیا می گفت پارسال برای ثبت نام فرزندم آمدم، وارد مدرسه که شدم خواستم برگردم چون شبیه یه مکان مخروبه بود. به ناچار بخاطر نبود مدرسه در نزدیکی منزلم ثبت نام کردم.
تا اینکه مدیریت مدرسه تغییر کرد و فردی به نام آقای ابویی تشریف آوردند. مشخص بود که اهل حرف زدن نیست و از روز اول با لباس کار و چند استاد کار ماهر در امر گچکاری و نقاشی ساختمان وارد صحنه شد و شروع به سازندگی کرد.
گزارش لحظه به لحظه ایشان نشان از اعتماد بنفس بالا و تلاش شبانه روزی برای عمران و آبادانی و شاداب سازی فضای فیزیکی مدرسه داشت.
مدرسه ظرف کمتر از چند ماه کاملا متحول گردید. نمای ساختمان دلپذیر، و حضور ایشان در تمامی عرصه های آموزشی و پرورشی و عمرانی مایه دلگرمی همه شد.
زنگ های تفریح شاد، نظارت همه جانبه و پیگیری های به موقع در امور تحصیل و تربیتی دانش آموزان، داشتن مربی مخصوص تربیت بدنی، زنگ های هنر با مربی مخصوص، اردوها و جشن های که باعث شد بچه ها از شور و اشتیاق و هیجان فوق العاده برخوردار شوند همه از ویژگیهای بسیار بارز مدیریتی ایشان است.
کادر هماهنگ با سیاست های مدیریت عامل و نقطه قوت مدرسه شد.
بسیار مفتخر و خرسندم که فرزندم در این مدرسه و تحت مدیریت خوب ایشان است.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی....
(1402/12/21)
با سلام
با انصاف به عرض میرسانم از زمانی که مدیریت این دبستان تغییر کرده دانش آموزم معنی مدرسه شاد و با برنامه های رفاهی از جمله جشن ها و اردوهای منظم و تخصصی متناسب با رنج سنی فرزندانمان را شاهد هستیم، کادر بسیار همراه و هماهنگ ، داشتن معلم ورزش تخصصی ، کلاس هنر ، اتاق ورزش ، کلاس منظم آزمایشگاه و ،،، از جمله ویژگیهای بارز در سال تحصیلی 1402-1403 است. مدیریت جدید نگاه ویژه ای به اقدامات عمرانی و بازسازی فضای قدیمی مدرسه داشته و هر روز با ارایه گزارش این اقدامات در کانال ایتای مدرسه همه اولیا را در جریان امور مدرسه قرار میدهد . عملکرد بسیار خوب و مدیریت با تفکر ایشان موجب گشته تا اولیا خودجوش در پرداخت مشارکت های خود همراه مدرسه باشند و از نزدیک شاهد روند هزینه کردهای خود باشند و از اینکه در این مدرسه فرزندشان مشغول تحصیل است احساس خوشایند داشته باشند .حضور هم جانبه مدیریت ، شخصا در اول صبح جهت حضور با آرامش بچه ها در مدرسه و هنگام خروج بچه ها از مدرسه احساس امنیت به همه اولیا میدهد.و در نهایت زنگ های تفریح بسیار شاد به همراه پخش موسیقی های حماسی شاد و انگیزشی شادی و عرق ایرانی بودن را در بچه ها برمی انگیزد.
قطعا هر مدرسه ای برند میشود ناشی از همراهی اولیا ، با توجه به عدم تخصیص اعتبار از آموزش و پرورش ، و مدیریت قوی است که الحمدالله این مدرسه خدا را شکر دارای این دو ویژگی است .
فقط کمی انصاف لازم است
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ماهور مالمیر
(1402/09/22)
مدرسه ی شهید معصومی از پیش دبستان تا کلاس سوم هستش، مدرسه تا پارسال خیلی معمولی بود اما امسال با مدیریت جدیدی که اومدن آقای اَبویی کلا متحول شده و شما هر روز تغییرات مثبت رو میبینید خیلی زحمت میکشن و واقعا صادقانه پای کار ایستادن ناظم جدید هم سرکار خانم سوهانکی هستن خیلی خوب به امور مدرسه تسلط دارن، مرتب بچه ها برنامه های مفرح دارن و حتی اردو های خوب و مفید میرن امسال که مدیریت این دبستان عوض شد ما دیگه معلم ورزش داریم و با وجود آقای اسدی حسابی بچه ها خوشحال هستن و واقعا زنگ ورزش براهه. قطعا سال آینده این مدرسه حسابی بهتر میشه البته باید اولیا هم همکاری داشته باشن.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهار
(1402/02/27)
امسال پسرم در کلاس اول در این مدرسه تحصیل کرد و مدیریت مدرسه اقای نصیری بازنشست شدند. متاسفانه مدرسه بی‌نظم است و کادر مدرسه هماهنگ نیستند. اگر اتفاق ناخوشایندی در مدرسه رخ بدهد عذرخواهی نمی‌کنند و انتقادپذیر هم نیستند از نظر آموزش هم عملکرد قوی ندارند. من این مدرسه را توصیه نمی‌کنم و امیدوارم اگر مسئولی پیام من را دید دلسوزانه به وضعیت این مدرسه و بچه‌های معصومی که وقت می‌گذارند رسیدگی کنند.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهار شب آویز
(1398/06/05)
این دبستان هم پیش دبستان داره و هم کلاسهای اول تا سوم، پیش دبستانش با اینکه دولتی نبود اما شهریه پرداخت میشد و به نظرم شلوغ بود و از کادر آموزشی راضی نبودم ...
از کادر آموزشی دبستان رضایت نسبی داشتم برخی از آنها شیوه تدریس خوبی داشتن اما از نحوه برخورد برخی با دانش آموزان راضی نبودم..
سال سوم دو معلم به نامهای خانم آذری و خانم عباسی دارند.خانم آذری بهترین معلم منطقه هستند و میتوانم بگویم هر بچه ای در کلاس ایشان بیفتد شانس آورده. سخت گیر نیستند و خیلی خوب درس میدهند.در پایان سال به همه بچه ها نمره عالی میدهند. تاکیدشان روی نقاط قوت بچه ها هست و در کلاس همه بچه ها خودشان را شاگرد زرنگ میدانند و برای نگهداری آن خودشان تلاش میکنند و درس میخوانند.
در کل من این مدرسه را به جز کلاس سوم با خانم آذری به هیچ کسی توصیه نمیکنم.
به نظرم کادر مدرسه متوسط هستند
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
شیرین طاهریان
(1398/04/11)
بله پیش دبستانی داره اما من راضی نبودم
بازدید کننده سایت
(1395/06/23)
پیش دبستان هم داره؟
(1395/01/12)
این مدرسه پیش دبستانی هم داره؟