سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس دبستان (ابتدایی) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی تقوا

مدرسه تقوا یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده کامرانیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی کامرانیه شمالی (شهید بازدار)،خیابان شیبانی، پلاک 44 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22286292 - 22808512 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فرناز فرنیا و موسس آن ناهید ناصری نژاد است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22286292 - 22808512 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22286292 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.taghva.sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 12,690 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 10 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 10 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 120)

مدرسه تقوا، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : کامرانیه شمالی (شهید بازدار)،خیابان شیبانی، پلاک 44

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خدیجه کبری
» مدرسه خدیجه کبری
» مدرسه سینا
» مدرسه مبینا
» مدرسه مهرورز
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه فرهنگ سعادت 2
» مدرسه آفرینش
» مدرسه سما
» مدرسه فرهان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه مبینا
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه دانشجو
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه درخشان
» مدرسه سلام پیروز

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه سما 4

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه درخشان

» مدرسه سودهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1397/10/01)
من بعد از تجربه دو مدرسه غیر انتفاعی معروف ، امسال دخترم را برای پایه ی ششم در مدرسه تقوا ثبت نام کردم، بعد از گذشت سه ماه از این مدرسه بسیار راضی هستم هم از لحاظ درسی و هم تربیتی. ای کاش که من از کلاس اول دخترم را به این مدرسه اورده بودم....
بازدیدکننده سایت
(1397/01/31)
من چون دخترم دو سال دولتی بود،به نظرم مدرسه ی تقوی از یه دبستان دولتی عملکرد ضعیفتری داشت.
راضی نیستم از که هزینه ای معادل غیر انتفاعی گرفتن و خدماتی کمتر از دولتی ارایه شد.
....
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/21)
چرا همه این نظرات تقریبا تو یه زمان نوشته شده ؟
(1396/05/31)
من شش سال در این مدرسه درس خواندم از پیش دبستانی تا پنجم دبستان ،سیستم مدرسه برای پرورش بچه ها و هدایتشون درمسیر زندگی سیستم خوبی بود یعنی وقتی من از اون مدرسه خارج شدم تفاوت رفتارم با بقیه بچه ها مشخص بود یعنی به بچه ها یه اصول رفتاری خاص رو آموزش میدادن به عنوان مثال طرح 5s که ده دقیقه قبل از زنگ مدرسه باید کلاسمون رو تمیز میکردیم .یا بازارچه خیریه که اون دوره ها خیلی ازش استقبال میشد.اردو های تفریحی که از قبیل آسمان نما و کاخ موزه سعد آباد و موزه ی ساعت و... .کلاس های جانبی و فوق برنامه خوبی داشت مثل خوشنویسی که آقای لرستانی که دبیر فوق العاده ای بودن آموزش میدادن و نقاشی با تدریس بی نظیر خانم فرهت و حتی کلاس های زبانمون سطح بندی میشدیم و تابستان ها آزمون های دانشگاه کمبریج رو از قبیل ket pet starters movers flyers شرکت میکردیم .خیلی تاکید در استفاده شیوه ی مدارس ژاپنی در مدرسه داشتن و چند بار ار طرف مدارسشون به تقوا اومدن و بازدید داشتن .حتی یادمه یک سال سرکار خانم ناصری نژاد به همراه بچه ها به ژاپن رفتن و از مدارسشون بازدید داشتن ،خلاصه بگم که مدرسه از لحاظ پرورش مدرسه ی عالیه یعنی کاملا به بچه ها خودباوری و اعتماد به نفس و آموزش میده
ولی خب هر مجموعه ای در کنار نکات مثبت نکات منفی هم داره که اگر رفع بشه قطعا مورد استقبال بیشتری قرار میگیره مثلا به نظر من شهریه این مدرسه خیلی بالا بودو هزینه کمک های مردمی که میگرفتن خیلی بالا بود و اینکه بچه ها روی بخش آموزش ضعیف بودن ، تا حدودی که چندین سال قبولی تیزهوشان نداشتیم ولی دبیر های خوبی داشتیم،برخورد کادر هم خیلی مناسبه
درکل اگر نظرتون روی تربیت فرزندتون هست این مدرسه گزینه ای مناسبه اما اگر خیلی تاکید رو آموزش دارید شاید مناسب شما نباشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سایناز طریقت
(1396/04/27)
دختر من امسال کلاس اول بود. راضی بودم در مجموع. انسانهای متشخصی هستند. هم کادر اداری هم معلم ها. برای بچه ها و والدین احترام قائلند و فعالیت های آموزشی به روزی دارند. به قول هایشان عمل کردند و هر مشکلی پیش اومد به دقت پیگیری شد
بازدیدکننده سایت
(1396/04/27)
محیط مدرسه خیلی گرم و دوست داشتنی است و بچه ها با علاقه به مدرسه می آیند در عین حال سیستم آموزشی و مدیریت خیلی خوبی داره اعتقاد ایشان تساوی بین دانش آموزان است و به نظرات اولیا احترام میگذارند.
نیکا
(1396/04/26)
سلام من7 ساله این مدرسه هستم از کلاس اول تا 5 خوبه ولی نمیشه گفت عالیه ولی از 6 به بعد برای من رضایت بخش نبود مربی های خوبی نداره بچه هاشم همه درس هاشون بده، کادر اموزشی خوب نیست و غذا هاشم کیفیت لازم ندارد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/24)
دخترم ٤ ساله که در این مدرسه درس میخونه و بسیار راضى هستم😊
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/24)
مدرسه تقوا با سابقه طولانى در زمینه اموزش و پرورش نقش بسزایى در امنیت و ارامش روحى و روانى دختر من داشته است،،مدیریت مدرسه خانم ناصرى نژاد بسیار فهیم و صبور همیشه پاسخگوى اولیا هستند و تمام تلاششون برقرارى نظم و ارامش در محیط اموزشى و بالا بردن سطح اموزشیه دانش اموزان است،،در این مدرسه روان و شخصیت بچه ها بسیار قابل احترامه و در عین حال بهره گیرى از کادر مجرب و با سابقه دانش اموزان این مدرسه رو مسلط به کتابهاى درسى و کلاسهاى فوق برنامه مانند مشاعره ،شطرنج،چرتکه و زبان کرده است،دانش اموزان بسیار شادند و مدرسه شون رو به معناى واقعى کلمه خونه خودشون میدونن،،ا
(1394/08/10)
بهترین مدرسه در دنیا...