سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سلام فرشتگان


مدرسه سلام فرشتگان


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار خواهد کرد.

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی سلام فرشتگان

مدرسه سلام فرشتگان یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده دزاشيب ، نياوران ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تجريش، خيابان دزاشيب، نرسيده به سه راه عمار، دست چپ، كوچه شهيد عليرضا افشار، پلاك 1 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22275143 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان هم دارد

این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم طاهره شيرمحمدي و موسس آن سعد حجاريان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22275143 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22397233 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://fereshtegan.salamsch.com/pschool/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 8,353 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 392)

مدرسه سلام فرشتگان ، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : تجريش، خيابان دزاشيب، نرسيده به سه راه عمار، دست چپ، كوچه شهيد عليرضا افشار، پلاك 1

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه خرد
» مدرسه مشاهیر آینده
» مدرسه اتحادنو
» مدرسه اقبال
» مدرسه یاسین
» مدرسه البرز
» مدرسه خرد
» مدرسه مهر ورزان
» مدرسه ماندگار البرز

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه محسن
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه دانشجو
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه دانش
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلهای یاسین» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه هورمند

» مدرسه روشنگران

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه درخشان

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه نیکالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
گندم
(1398/03/24)
به نظرم به وعده هایی که دادن عمل نشد و از نحوه برخوردشان راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/01/18)
از دوستانی که در مورد معلمهای ریاضی و علوم پایه ششم این مدرسه در سال تحصیلی 97 و نحوه تدریسشون اطلاعاتی دارن ممنون میشم توضیحاتی بدن و سوال دیگه اینکه خروجی این مدرسه به مدارس مطرح متوسطه 1 مثل ابوریحان و خرد و مهدوی در سال قبل چگونه بوده است؟
بازدیدکننده سایت
(1397/05/01)
من از کلاس چهارم در این مدرسه بودم و راضی نبودم من الان در پایه هفتم ... هستم و این قبولی رو مدیون مبتکران هستم معلما در سال .... به نظرم خوب نبودن.
.به من گفتن تیزهوشان قبول نمی شی ولی شدم . مدارس ابتدائی خیلی بهترین هست خیلی ها دبستان دولتی اند ولی این همه دردسر رو ندارن مدرسه بدی نیست به نظرم..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/31)
سلام . امسال 8 نفر از دانش اموزان سال ششم این مدرسه در مدارس فرزانگان و 13 نفر هم در دبیرستان نمونه دولتی عفاف و 10 نفر در دبیرستان ابوریحان و بقیه در دبیرستان های روشنگران و کوشش و اسلام بذیرفته شدند. و این امر میسر نمی شد مگر وقتی که هوش و استعداد دانش اموزان به نحو صحیح و دلسوزانه هدایت شد.
از تمامی مسئولین بخشهای مدیریتی و اموزشی و تربیتی و اداری و خدماتی مدرسه صمیمانه سپاسگزاری میکنم و برای ایشان آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/15)
سلام. دختر من از اولین سال تاسیس به این مدرسه رفت . کمی بالا و پایین داشیتم. ولی اززمان مدیریت سرکار خانم شیرمحمدی اوضاع روز به روز بهتر شد. کادر مدرسه بسیار جدی و مهربانند. انتخاب اموزگاران با دقت انجام میشود و نظرات اولیا مد نظر قرار میگیرد. شرایط ترم افزاری مدرسه بسیار خوب است. فعالیتهای فوق برنامه زبان و کامپیوتر خیلی بهتر از پژوهش و مهارت های زندگی انجام میشود. فعالیت درسی در سال ششم بسیار سنگین ولی کارامد است و عملا تمام زحمات اموزشی بعهده مدرسه هست. بچه های سال ششم در امتحانات ورودی بهترین دبیرستانهای تهران به راحتی قبول شدند. برنامه ریزی معاون اموزشی مدرسه سرکار خانم هاشمی در این باره قابل تقدیر است. و جا دارد از همه ی پرسنل مدرسه از آقای فراهانی و مرید تا خانم شیرمحمدی و هاشمی و همه ی عزیزانی که در این سالها کنار من و دخترم بودند صمیمانه سپاسگزاری کنم.
ملینا
(1395/11/25)
سلام
دختر من 2 ساله ک ب این مدرسه میره
من از تمام کارکنان مدرسه و بخصوص مدیر مهربان و دلسوز مدرسه کاملا راضی م
کوچکترین مساله ای ک برای بچه ها پیش میاد در صورتی ک بهشون بگی سریع پیگیری و حل میکنن و اصلا نمیذارن آب تو دل بچه ها و خانواده هاشون تکون بخوره
پیمانکار سرویس هم خیلی شخص محترم و خوبیه اگه هر مشکلی باشه سریع پیگیری و رفع میکنه
کیفیت غذایی ش هم خوبه من راضی م
فقط بحث شهریه شه ک خیلی بالاست و محیط کوچیک مدرسه ک باعث میشه بچه ها خیلی جای بازی و فعالیت نداشته باشن ولی در کل مدرسه ی خوبیه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!