سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی سپهر

مدرسه سپهر یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده دیباجی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان دیباجی، خیابان کوهستان نهم، شماره 26 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22285686 - 22833673 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، پیش دبستانی هم دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم طاهره برزرگر و موسس آن فاطمه رزاق پناه است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22285686 - 22833673 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22285686 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://02.sepehr.sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 10,872 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 26 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 26 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 216)

مدرسه سپهر، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : خیابان دیباجی، خیابان کوهستان نهم، شماره 26

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ریحانه الرسول (س)
» مدرسه آل طه
» مدرسه امام حسین(ع)
» مدرسه مروا
» مدرسه روزبه
» مدرسه نخبگان امیرکبیر
» مدرسه مطهره شاهد
» مدرسه نور
» مدرسه سروش
» مدرسه ادب وعلم

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه هورمند
» مدرسه درخشان
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه روشنگران
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه تزکیه
» مدرسه مشکوه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اتحاد نوین» مدرسه روشنگران

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه ستارگان زمین

» مدرسه سما 4

» مدرسه سوده

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندا
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مهر
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سوده
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه همالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش اموز
(1401/03/12)
خواهش میکنم اگر اطلاعاتی راجع به کادر مدرسه و معلم پیش دبستانی دارید راهنمایی ببرمایید. نظرات ارسال شده واقعیه؟ نکنه خود کادر مدرسه نوشته باشند😏
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/03/02)
سلام من به عنوان یک ولی دانش آموز دبستان دخترانه سپهر از مدیریت و کادر آموزشی و اداری این مدرسه بسیار راضی هستم و خیلی خوشحالم که فرزندم در این مدرسه درس می خواند چون فرزندم امسال رتبه های بسیار خوبی در زمینه ی علمی و آموزشی و پژوهشی و تربیتی و فرهنگی در سطح منطقه و استان کسب کرده است و این به خاطر کلاس های مفید علمی و فوق برنامه و پژوهشی این مدرسه می باشد در ضمن این مدرسه از متد آموزشی به روز دنیا استفاده می کند و کاملاً هوشمند است و کلاس ها مجهز به برد هوشمند می باشد در زمان کرونا هم که واقعا مدرسه برای دانش آموزان سنگ تمام گذاشت و در آموزش مجازی و تولید محتوا بسیار خوب عمل کرد و بعد از باز شدن مدارس من هیچ ناراحتی و نگرانی در مورد آموزش فرزندم نداشتم واقعا مدیر و معاون آموزشی خیلی برای برنامه ریزی تحصیلی دانش آموزان وقت می گذارند و تک تک دانش آموزان را رصد می کنند تا از لحاظ درسی عقب نمانند. خیلی ممنون و سپاسگزارم .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/02/02)
دخترم در پایه چهارم این مدرسه درس می خواند. بسیار از معلم علوم ایشان خانم فاضل نیا رضایت دارم خیلی صبور و با حوصله هستند دانش آموزان را به تحقیق و پژوهش علاقه مند می کنند. از وقتی ایشان معلم دخترم شده است دخترم به محیط اطرافش توجه ویژه ای دارد و هر مسئله و موردی را به بخشی از مطالب کتاب علوم ارجاع می دهد. در کلاس های آنلاین آن قدر شیوا و روان تدریس می کنند که من هم گاهی در کنار دخترم هستم از کلاس ایشان استفاده می کنم و برایم جذابیت دارد.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/28)
من از دبستان دخترانه سپهر بسیار رضایت دارم چرا که دارای مدیریت قوی و کادر مجرب و کار آزموده بوده ، برنامه های آموزشی بسیار دقیق می باشد و کلاس های مجازی به نحو احسنت و عالی برگزار میشود،در ایام کرونا پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت می شود و دخترم با اشتیاق هر روز سرکلاس هایش شرکت می کند چرا که این امر دلیل بر عالی بودن کادر دارد که باعث جذب دانش آموزان از جمله دختر من شده است پیشنهاد ثبت نام قطعی در این مدرسه را به عزیزان می دهم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/12/07)
سلام.
بسیار خوشحال هستم که دخترم سومین سال تحصیلی را در دبستان سپهر معرفت می گذراند. باوجود آموزش مجازی و عدم حضور بچه ها در مدرسه، روند فراگیری و پیشرفت آموزشی دخترم را مشاهده می کنم.
این موفقیت مرهون مدیریت شایسته و تلاش معاونین محترم و آموزگاران گرامی می باشد. خانم سوهانی مدیر موفق دبستان توانسته است کادر آموزشی و معلمین مجرب و پرتلاش را جذب و بکارگیری نماید.
اینجانب از نزدیک شاهد هستم که در شرایط کرونایی، برنامه ریزی آموزشی را در سه سطح حضوری، غیرحضوری و ترکیبی پیش بینی نموده و متناسب با وضعیت و مصلحت دانش آموزان به اجرا در آورده اند.
دبستان دخترانه سپهر براساس بازدیدها و ارزیابی بعمل آمده از سوی آموزش و پرورش و موسسه فرهنگی سپهر معرفت، بعنوان مدرسه نمونه و برتر برگزیده شده است که نشانگر عملکرد صحیح دبستان و رضایت مندی آموزش و پرورش و اولیاء می باشد.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
جعفری
(1400/12/04)
با سلام من مادر آرام جعفری هستم که پس از تحقیق در مورد مدارس فرزندم را در این مدرسه ثبت نام کردم و خیلی از عملکرد مدرسه راضی هستم زیرا در ایام کرونا هم این مدرسه در زمینه ی آموزشی و پرورشی عملکرد بسیار قوی دارد هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری
از زحمات مدیریت و پرسنل محترم مدرسه کمال تشکر را دارم .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رحمانی
(1400/12/01)
باتوجه به دوران سخت کرونایی و دورشدن دانش آموزان و معلمان از محیط درس و مدرسه، در دبستان دخترانه سپهر همچنان شور،شوق و عشق به درس و کار جریان دارد و کلیه دانش آموزان و همکاران بامدیریت و درایت های سرکارخانم سوهانی با عشق و علاقه به فعالیت های خود ادامه می دهند و در تمامی فعالیت های آموزشی،پرورشی،هنری شاهد موفقیت های روزافزون دبستان هستیم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/11/28)
من از دبستان دخترانه سپهر بسیار راضی هستم و از مدیریت خوب مجموعه سرکار خانم سوهانی بسیار سپاسگزارم که در این شرایط کرونایی دبستان را بسیار عالی مدیریت و راهبری کردند،از تک تک معاونین به خصوص معاون آموزشی که با برنامه آموزشی خوبشون راهبری می کنند ممنونم،مناسبت ها ، کلاس ها،کلاس های فوق برنامه،به خوبی برگزاری می گردد و همچنین پروتکل های بهداشتی دقیق رعایت می شود و در منطقه ارزیابی عملکرد این مدرسه از همه نظر رتبه اول را گرفته است،در مجموع راضی هستم و به عزیزانی که کامنت بنده را می خوانند پیشنهاد ثبت نام صد در صدی در این مدرسه را می دهم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حاتمی
(1400/11/28)
سلام
ارزشمندترین دارایی هرکس فرزندشه و من بسیار خوش حالم از این که انتخابم برای رشد و آموزش دخترم دبستان سپهر بوده.
کادر آموزشی متخصص، فضای شاد، مدیریت عالی و پرسنل متعهد.
آموزش تو فضای کرونایی کار هر مدرسه ای نیست.
دختر من هر روز با علاقه در کلاس هاش شرکت می کنه و من این لذت و موفقیت هاشو مدیون زحمات این مدرسه هستم و از همه ی کادر تشکر می کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1400/04/01)
با سلام و احترام
دختر من در این مدرسه درس می خواند و من از دبستان بسیار راضی هستم خصوصا از معلم علوم خانم فاضل نیا بسیار مهربان و صبور که دانش آموزان را همراهی می کردند و تک به تک از دانش آموزان درس می پرسیدند و اشکالات آنها را رفع می کردند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عقیلیان
(1400/03/17)
من از دبستان دخترانه سپهر راضی هستم امسال با اینکه تدریس به صورت آنلاین بود خیلی طبیعی بود که مشکلاتی بوجود میآمد ولی خیلی قشنگ مدیریت میشد و من در مجموع راضی بودم خانم سوهانی مدیر بسیار توانمدی هستن و پرسنل مدرسه و دبیران بسیار مهربان و صبور هستن و از مزایای این مدرسه این هست که به مشکلات خیلی سریع رسیدگی میکنن و حرف والدین را گوش میکنن و سریع ترتیب اثر میدن با سپاس
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بکایی
(1400/03/15)
با سلام من ولی دانش آموز تارا خاصه پایه سوم دبستان هستم و از کادر پر تلاش سپهر با مدیریت سرکار خانم سوهانی عزیز راضی هستم و از آموزش بسیار خوب خانم نصرتی عزیز ممنونم و از نظارت خوب میس عظیمی در کلاس های زبان و آموزش خوب میس ثریا متشکرم کلاس هنر با خانم نیاورانی عزیز برای بچه ها دلنشین و جذاب بود کلاس کامپیوتر خانم موسوی عالی و با حوصله سپری شد بچه ها ساعت مهارت زندگی با خانم قدس عزیز را خیلی دوست داشتند و با قصه خوانی و داستان نویسی مهارت های کار بردی آموزش دیدند از خانم میرزایی عزیز و برنامه های خوبی که تدارک می دیدند تا بچه ها شاد شوند قدر دانم و همینطور خانم رحمانی و خانم دادفر عزیز در کل تمام عزیزان قابل تقدیر و قدر دانی بسیار زبادی هستند در این ایام کرونا با صبوری بچه ها را همراهی کردند از جانب خودم سپاسگزار هستم دختران نازنین کلاس ٣/٢ و مادران مسوولشان در کلاس های مجازی بسیار همراه بودند و فضای شاد و پر انرژی را ساختند و این سال خاص با شرایط متفاوت به بهترین نحو سپریگردید . با سپاس
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
موسوی
(1400/02/19)
دبستان دخترانه سپهر بهترین و برترین دبستان دخترانه در منطقه یک هست چرا که با داشتن کادری مجرب و تدبیر والای مدیریت دبستان از نظر کیفیت آموزشی و اجرایی بسیار عالی است، به همه پیشنهاد ثبت نام در این دبستان را می کنم و بسیار راضی هستم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اسماعیلی
(1400/02/18)
با سلام با اینکه امسال آموزش کاملا مجازی بود. از طریق برنامه اسکای روم دخترم در کلاس ها حاضر می شدند. کلاس ها خیلی به موقع و بدون معطلی برگزار می شد. و من اغلب در کنار دخترم کلاس ها را دنبال میکردم.
تشکر از مدیر خانم سوهانی عزیز که در چنین شرایطی با نظم خاصی مدرسه را هدایت کردند. تشکر میکنم از معلم علوم خانم فاضل نیای عزیز بسیار خوش اخلاق و با حوصله و مهربان است و بسیار دقیق آموزش می دهند . سپاس گذارم از معلم فارسی خانم ابوالقاسمی عزیز که بسیار جدی در امر آموزش هستند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Kian
(1399/04/06)
دختر من پارسال کلاس اول ابتدایی در این مدرسه بود وما اصلا از معلم راضی نبودیم ولی معلم زبان و هنر خوب کار کردند
پاسخ : -- حذف به دلیل تکراری بودن پیام
Kian
(1399/04/06)
دختر من پارسال کلاس اول در این مدرسه بود و من از معلمشون راضی نبودم ولی معلم زبان و هنر خوب کار کردند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1397/08/25)
با سلام
به نظرم دبیرستان دخترانه سپهر خوب نیست و مسئولین بیشتر به مسائل مالی توجه میکنن...
از نظافت هم راضی نیستم و در کل پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/06)
به نظرم مدرسه افت کرده و راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/08)
خووووب👌🏾
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
اذر رضایی
(1396/05/27)
با سلام من دخترم سال سوم وچهارم تو این مدرسه بوده واقعا راضی نبودم به نظرم کادر اموزشی ضعیف بود و معلم ریاضی سال چهارم تجربه ی کافی و برخورد خوبی نداشت خانواده ها بارها شکایت واعتراض کردن ولی هیچ اتفاقی نیفتاد تکالیف زیاد ضعیف بودن در زمینه دستورزی وهنر ومهارتها اجتماعی ... واز همه مهمتر به درخواستهای عادی خانواده ها توجه نمی شد.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ملیحه جمشیدی
(1396/02/25)
سلام
مادری درخواست کردند که نقاط ضعف و قوت مدرسه گفته شود و از انجاییکه اعتقاد دارم بیان انتقادات در بهبود موثر است مواردی رو که از نظر من دارای اهمیت زیادی بودند مطرح میکنم تا شاید عاملی برای حرکت باشد:
مهمترین نقطه قوت مدرسه مدیر مدرسه سرکار خانم رزاق پناه هستند که بسیار با تجربه و فرهیخته هستند بعد از ایشون از نطر من معلم ریاضی و علوم و فارسی بزرگترین نقاط قوت مدرسه هستند.
اما از نطر من مسایل پرورشی بسیار دارای اهمیتند که در مدرسه نسبت به ان کوتاهی می شود.بعنوان مثال
برخورد نامناسب تعدادی از کارکنان مدرسه با دانش اموزان و اولیا _درس هنر بدون هر گونه فعالیت هنری گذشت_در ورزش فقط با بازیکنان تیم کار شد و باقی دانش اموزان به حال خود رها شدند_ به بهانه فعالیتهای خیریه فرهنگ کاسب کاری در مدرسه رونق میگیرد (بشدت و به شکل ناراحت کننده ای) به عنوان مثال مصرف چیپس که در مدرسه ممنوع است در این مواقع ازاد و به قیمت بالایی به فروش می رسد که می تواند نشان دهنده این ایدیولوژی که هدف وسیله را توجیه می کند باشد بدون در نظر گرفتن این موضوع که هدف اصلی هر واحد اموزشی باید آموزش و پرورش کودکان باشد و هر اقدام هر چند کوچک که در مدرسه انجام میشود باید بصورت دقیق و موشکافانه ای مورد بررسی قرار گرفته که چه پیامی را به دانش اموز منتقل می کند .
به نظرم پزوهش که می تواند عامل موفقیت دانش اموزان در آینده باشد حتی بیشتر از ریاضی و علوم وضعیت نامناسبی دارد .چون ادبیات و رفتار نامناسب معلم مربوطه دانش آموزان را دلزده و بی علاقه کرده است.
و در مجموع از نطر من مدرسه اهمیت بیشتری به کسب عناوین داده تا اموزش و پرورش دانش اموزانی که شاید یک دانشمند برجسته نشوند ولی بتواند شهروند مسئول و فهمیده ای باشند.
از مدیریت سایت خواهشمندم با عنایت به تطویل یا بصورت کامل منتشر کنید یا اصلا منتشر نفرمایید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بى نام
(1396/02/10)
من خودم ٦ سال تو این مدرسه بودم و خیلى خوش حالم که الان نیستم چون به نظرم هدفمندی کمه و فشار زیاده. از سطح بعضى از معلم ها راضی نیستم جز فارسى و و ریاضى و علوم بقیه زیاد خوب نیستند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/12/23)
قبلا مدرسه خوبی بود ولی از کادر فعلی اصلا راضی نیستم معلم ریاصی و علوم ششم خوبه اما باقی معلمها اصلا راضی نیستم بعلاوه اینکه به شکلها و بهانه های مختلف بدنبال پول هستند اگر میخواهید دخترتان در یک محیط فرهنگی سالم ادامه تحصیل بده خیلی بیشتر فکر کنید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یاسمین دلجوروش
(1395/06/28)
من بسیار راضی هستم زیرا معلم های عالی و خوب دارد و دختر بنده از پیش دبستانی حضور داشته هست و الان می رود شیشم
بازدید کننده سایت
(1395/03/26)
سلام میشه لطفا نقاط مثبت و منفی مدرسه را بیان کنید
بازدید کننده سایت
(1394/09/24)
این مدرسه مدرسه ى فوق العاده اى است و من خودم از کلاس اول تا ششم اینجا بود این مدرسه با کادر عالى که داره باید جزو بهترین مدرسه ها باشه